Środa, 24 czerwca
27°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy
reklamy

Wichoś zakończył sezon

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Już w styczniu zakończył się sezon 2019/2020 dla drugoligowego Wichosia Jelenia Góra, który w meczu rewanżowym o awans do półfinałowego turnieju barażowego przegrał na własnym boisku z Maximusem Kąty Wrocławskie. Podopieczne Tomasza Pawlikowskiego wygrały jednym punktem na wyjeździe, ale przed własną publicznością okaz

reklamy

Od początku na boisku Szkoły Podstawowej Nr 11 toczył się niezwykle zacięty pojedynek. Oba zespoły przez długi czas miały zbliżony dorobek punktowy - po 10 minutach gry było 14:15, a do przerwy 35:38. Sytuacja zaczęła się zmieniać po zmianie stron, kiedy to przyjezdne odskoczyły i przed decydującą odsłoną było 49:60. Resztkami sił jeleniogórzanki potrafiły doskoczyć do rywalek i w 35. minucie było już tylko 57:60, ale w tym momencie Wichoś kondycyjnie nie wytrzymał trudów pojedynku i kolejne 13 punktów zdobyły Maximuski. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 60:73 - w Kątach Wrocławskich wygrał Wichoś 70:69 - i to rywalki zagrają o mistrzostwo ligi z Citronexem Zgorzelec, po czym obie ekipy przystąpią do półfinałowego turnieju o awans do I ligi.

KS Wichoś Jelenia Góra - Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 60:73 (14:15, 21:13, 14:12, 11:13)

Wichoś: Pawlukiewicz 23, Myćka 12, Feja 10, Stefan 6, Klementowska 6, Karaś 3, Fredziak. Maximus: Koralewska 16, Dobejko 12, Pióro 12, Woźna 8, Kamieniecka 7, Włodarczyk 5, Morgiel 5, Straszak 4, Lemańska 4, Jarecka. Widzów: 150.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Przyjmę zlecenia brukarskie-kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, ogrodzenia Przyjmę zlecenia na układanie kostki brukowej, montaż obrzeży, krawężników, ogrodzeń panelowych i nie tylko. tel: 691 138 070 Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka