Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 2295
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głogów: Wichoś najlepszy w Głogowie

Niedziela, 23 czerwca 2013, 12:45
Aktualizacja: Poniedziałek, 24 czerwca 2013, 17:04
Autor: MDvR
Głogów: Wichoś najlepszy w Głogowie
Fot. archiwum
Mini–koszykarki KS Wichoś (rocznik 2001) okazały się najlepsze podczas trzydniowego turnieju rozgrywanego w Głogowie, którego stawką był Puchar Prezydenta Miasta. Po zwycięstwach z zespołami z Opalenicy, Polkowic, Głogowa i Osiecznej, podopieczne Rafał Sroki pewne już wygranej w całym turnieju uległy MKS–owi Orlik Ujazd 38:49.

- Mecz za zgodą naszego klubu toczył się w pięcioosobowych składach, więcej zawodniczek rywalki nie miały. Nie widzieliśmy w tym przeszkód. Wszystkie dziewczynki grały równo, nie wystąpiła Natalia Piwko, która ma problemy zdrowotne. Nie chciałem ryzykować zdrowia jednej z naszych liderek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji turnieju stojącego na wysokim poziomie sportowym będącego świętem w Głogowie - powiedział chwilę po zakończeniu ostatniego meczu trener Rafał Sroka.

Skład zwycięskiego zespołu: Klaudia Soćko, Magdalena Mamzer, Aleksandra Salabura, Wiktoria Wojno, Maria Budzikowska, Jagoda Maląg, Natalia Piwko, Kinga Dzik, Wiktoria Pancerz, Paulina Brodowska, Paulina Telega, Julia Walczak. Trener: Rafał Sroka.

Do najlepszej piątki turnieju wybrano Jagodę Maląg, najlepszą zawodniczką Wichosia została Julia Walczak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group