Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 6107
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Węzeł Grabarowski. Będzie zmiana organizacji ruchu

Wtorek, 27 grudnia 2011, 8:32
Aktualizacja: Środa, 28 grudnia 2011, 8:20
Autor: UM
JELENIA GÓRA: Węzeł Grabarowski. Będzie zmiana organizacji ruchu
Fot. Angela
Od 28 grudnia 2011 nastąpią znaczące zmiany organizacyjne na „węźle Grabarów”. Powód: wprowadzenie ruchu na nowym moście przez Bóbr.

– Mam nadzieję, że zakończenie kolejnego etapu budowy obwodnicy nie spowoduje bardziej istotnych perturbacji, a dla kierujących pojazdami będzie to w konsekwencji ułatwienie, po wstępnym okresie koniecznego przywykania do zmian – powiedział prezydent Marcin Zawiła.

Od jutra, 27 grudnia, ekipy drogowców będą wymieniać system oznaczeń drogowych. – Proszę, by kierowcy mieli to na względzie i pokonywali ten odcinek drogi z dużą ostrożnością, bo prace na tym skomplikowanym rozjeździe mogą trwać kilka godzin i w tym czasie możliwe są kłopoty. Wprawdzie staramy się, by oznaczyć precyzyjnie przejazdy, ale po kilkumiesięcznym okresie robót wielu kierujących może „jeździć na pamięć”, więc tylko niezbędne ograniczenie prędkości pojazdów zapobiegnie ewentualnym stłuczkom. Za wszelkie utrudnienia, na szczęście krótkotrwałe – przepraszamy – poinformował zastępca prezydenta Hubert Papaj.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group