Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 2229
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Weź udział w akcji i pomóż Patrykowi

Wtorek, 18 marca 2008, 10:21
Aktualizacja: 10:22
Autor: ROB
JELENIA GÓRA: Weź udział w akcji i pomóż Patrykowi
O Patryku pisaliśmy przy okazji świąt Bożego Narodzenia.
Fot. Angela
Obiad z prezydentem Markiem Obrębalskim, krawat Huberta Papaja będzie można wygrać podczas środowego wieczoru w klubie Kaligrafia w ramach akcji charytatywnej. Pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc dla 6–letniego ciężko chorego chłopca.

Patryk jest chory na białaczkę limfoblastyczną. Chłopiec czeka na kosztowny zabieg przeszczepu szpiku kostnego. Jest to niezbędne, aby mógł nadal żyć. O Patryku pisaliśmy kilka miesięcy temu. Rodzice robią co mogą, by utrzymać swoje dziecko przy życiu.

Pomoc zaoferował im samorząd studencki Akademii Ekonomicznej, który organizuje licytację nietypowych gadżetów, przygotowanych przez ludzi dobrego serca.
Będzie można wylicytować m.in. upominek niespodziankę od Tomasza Kammela, fotografię Marcina Olivy Soto, piłkę AZS Kolegium Karkonoskiego. Zwycięzca innej licytacji zje obiad z prezydentem Markiem Obrębalskim.

Do akcji dołączył Tygodnik Jelonka, opferujemy... zdjęcie na pierwszej stronie najbliższego wydania gazety (31 marca)! Zwycięzcę tej licytacji sfotografujemy i napiszemy kilka zdań o nim i o jego dobrym sercu.

Licytacja odbędzie się jutro (środa, 19 marca) w klubie Kaligrafia (dawna Piwnica Rajców), początek o godz. 18. W imieniu organizatorów oraz rodziców chłopca zapraszamy wszystkich. Dla uczestników wieczoru zagra zespół „W tym sęk”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group