Wtorek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 6866
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wejście do Parku Zdrojowego już bez kałuż?

Wtorek, 21 czerwca 2016, 8:12
Aktualizacja: Środa, 22 czerwca 2016, 7:49
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Wejście do Parku Zdrojowego już bez kałuż?
Fot. Czytelnik
– Po każdych opadach deszczu przy wejściu do Parku Zdrojowego przy dawnym przedszkolu stoją kałuże wody. Z gruntu wystają też rurki służące do blokady bramy, o które się potknąłem i bardzo boleśnie potłukłem – skarży się nasz Czytelnik. Rzecznik prasowy MGPK zapewnia, że wady zostaną usunięte dzisiaj (21.06).

Zdaniem jeleniogórzanina wyeliminowanie tych dwóch usterek nie wymaga ani zbytniego nakładu prac, ani środków. - Wystarczy zniwelować teren do poziomu gruntu w kierunku parku, a woda sama odpłynie na kostkę i do kanalizacji – pisze nasz Czytelnik. – Przywiezienie i rozsypanie kilku taczek podsypki oraz ubicie jej powinno załatwić temat. Natomiast rurki służące do blokady bramy nie powinny wystawać z płaszczyzny gruntu, bo stanowią zagrożenie dla pieszych - dodaje.

Zbigniew Rzońca, rzecznik prasowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej informuje, że dzisiaj usterki zostaną usunięte.

- Oczywiście przepraszamy jeleniogórzanina za te usterki, ale Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej przejęło opiekę nad parkiem w kwietniu br., a pracy przy przywróceniu parku do świetności jest tak wiele, że od chwili przejęcia parku codziennie pracuje w nim po kilkanaście osób. Dzisiaj pracownicy MPGK zniwelują teren i z pomocą szlifierki usuną wystające rurki z ziemi, które zostały odsłonięte przez deszcz – dodaje Zbigniew Rzońca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group