Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 2774
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Weekendowy rozkład jazdy okręgówki oraz klas A i B

Wiadomości: Okręg jeleniogórski
Sobota, 20 października 2012, 13:59
Aktualizacja: 14:01
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższy weekend piłkarze okręgu jeleniogórskiego rozegrają kolejną serię spotkań, w której ciekawie zapowiadają się pojedynki we Lwówku Śląskim (Czarni–Lotnik Jeżów Sudecki) oraz w Miłkowie (Energobest–Olimpia II Kowary).

Zestaw par 13. kolejki okręgówki:
Sobota, 20.X:
Twardy Świętoszów - Bazalt Sulików 14:00
GKS Warta Bolesławiecka - Pogoń Świerzawa 15:00
Włókniarz Mirsk - Kwisa Świeradów Zdrój 15:00
BKS Bolesławiec - Piast Dziwiszów 15:00
Czarni Lwówek Śląski - Lotnik Jeżów Sudecki 15:00

Niedziela, 21.X:
Jawa Otok - Leśnik Osiecznica 11:00
Victoria Ruszów - Endico-Mitex Podgórzyn 15:00
Olimpia Kamienna Góra - Piast Wykroty 16:00

A-klasa: (niedziela, 21.X)
Grupa I:
Orzeł Mysłakowice - Victoria Czadrów 11:00
Nysa Wolbromek - KS Łomnica 11:00
Chojnik Jelenia Góra - Kwarc Pisarzowice 11:00
Piast Bolków - Lechia Piechowice 15:00
Woskar Szklarska Poręba - KS 1946 Chełmsko Śląskie 15:00
Czarni Strzyżowiec - Orzeł Lubawka 15:00
Orzeł Wojcieszów - Pagaz Krzeszów 15:00

Grupa II:
Sobota, 20.X:
Gryf Gryfów Śląski - Chmielanka Chmieleń 15:00
Niedziela, 21.X:
Błękitni Studniska Dolne - LZS Porajów Kopaczów 11:00
LZS Radostów - Górnik Węgliniec 15:00
Olsza Olszyna - LZS Kościelnik 15:00
Pogoń Markocice - Skalnik Rębiszów 15:00
Stella Lubomierz - Włókniarz Leśna 15:00
Cosmos Radzimów - Orliki Węgliniec 15:00

Grupa III:
Sparta Zebrzydowa - KS Stare Jaroszowice 11:00
KS Łąka - LKS Dobra 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Apis Jędrzychowice 14:00
LZS Łaziska - Cosmos Milików 14:00
LKS Ocice - GKS Raciborowice 14:00
Hutnik Pieńsk - GKS Iwiny 15:00
Iskra Łagów - LZS Brzeźnik 15:00

B-klasa (niedziela, 21.X)
Grupa I:
Auxilia Janiszów - Potok Karpniki 11:00
Amfibolit Leszczyniec - Spójnia Sady 11:00
Dragon Miszkowice - Uran Okrzeszyn 11:00
Bóbr Marciszów - Gnejs Ogorzelec 11:00
Orły Lipienica - Bóbr Opawa 11:00
Lesk Sędzisław - Czarni Przedwojów 11:00

Grupa II:
Bobry Wojanów - GLKS Czernica 11:00
Lotnik II Jeżów Sudecki - LZS Kostrzyca 11:00
Rudawy Janowice Wielkie - Sokół Sokołowiec 11:00
Energobest Miłków - Olimpia II Kowary 11:00
KS Maciejowa - Pub Gol Jelenia Góra 12:00
Juvenia Rybnica - Hottur Borowice 15:00
Pauzuje: Karpatia Karpacz.

Grupa III:
Włókniarz II Mirsk - Bazalt Wojciechów 11:00
Fatma Pobiedna - LZS Henryków 15:00
LZS Zaręba - Rolnik Rząsiny 15:00
LZS Pisarzowice - Pogoń Wleń 15:00
LZS Radogoszcz - Sudety Giebułtów 15:00
Pauzuje: Olsza II Olszyna.

Grupa IV:
Granit Gierałtów - Roan Tomisław 11:00
Orzeł Gościszów - TS Parzyce 15:00
Zbylut Zbylutów - Chrobry Nowogrodziec 15:00
Kwisa Kierżno - LZS Sobota 15:00
LZS Niwnice - LZS Kotliska 15:00

Grupa V:
LKS Kraśnik Dolny - KS Trzebień 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - Rybak Parowa 11:00
LKS Mierzwin - Majdan Bolesławice 11:00
GKS Gromadka - Znicz Kruszyn 11:00
Kolonia Bolesławiec - LZS Nowa 11:00

Grupa VI:
WKS Żarki Średnie - Piast Czerwona Woda 11:00
LZS Ręczyn - Orzeł Kostrzyna 11:00
Sudety Sieniawka - Jaśnica Opolno Zdrój 11:00
Przyszłość Dłużyna - Orzeł Platerówka 15:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group