• Czwartek, 14 listopada 2019
  • Godz. 15:31
  • Imieniny: Emila, Judyty, Serafina, Wawrzyńca
  • Czytających: 6412
  • Zalogowanych: 12
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Weekendowy rozkład jazdy niższych lig

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 18 maja 2012, 19:37
Aktualizacja: 19:39
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W niedzielę (20. maja) o ligowe punkty powalczą piłkarze jeleniogórskiej klasy A i B. Najciekawiej zapowiadają się pojedynki Jawy Otok z Apisem Jędrzychowice oraz Pogoni Wleń z Potokiem Karpniki.

Zestaw par A-klasy:

Grupa I:
Orzeł Mysłakowice - Endico-Mitex Podgórzyn 20 maja, 11:00
KS Łomnica - Piast Bolków 20 maja, 15:00
Orzeł Lubawka - Victoria Czadrów 20 maja, 16:00
Czarni Strzyżowiec - Nysa Wolbromek 20 maja, 15:00
Woskar Szklarska Poręba - Halniak Miłków 20 maja, 11:00 (w Wojcieszycach)
Pogoń Świerzawa - Chełmsko Śląskie 20 maja, 17:00
Chojnik Jelenia Góra - Pub Gol Jelenia Góra 3:0 walkower

Grupa II:
Pogoń Markocice - Orzeł Platerówka 20 maja, 16:00
Jaśnica Opolno Zdrój - Gryf Gryfów Śląski 20 maja, 15:00
Włókniarz Leśna - Sudety Giebułtów 20 maja, 15:00
LZS Radostów - Stella Lubomierz 20 maja, 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Cosmos Radzimów 20 maja, 15:00 (mecz w Mirsku)
Chmielanka Chmieleń - Błękitni Studniska Dolne 20 maja, 15:00
Bazalt Sulików - Skalnik Rębiszów 20 maja, 15:00

Grupa III:
LZS Łaziska - LKS Ocice 20 maja, 14:00
Hutnik Pieńsk - Cosmos Milików 20 maja, 16:00
Iskra Łagów - Górnik Węgliniec 20 maja, 11:00
GKS Iwiny - LZS Radogoszcz 20 maja, 11:00
Sparta Zebrzydowa - Przyszłość Dłużyna 20 maja, 15:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - KS Łąka 20 maja, 14:00
Jawa Otok - Apis Jędrzychowice 20 maja, 11:00

Zestaw par B-klasy:

Grupa I:
Amfibolit Leszczyniec - Lesk Sędzisław 20 maja, 11:00
Czarni Przedwojów - Kwarc Pisarzowice 20 maja, 15:00
Gnejs Ogorzelec - Orły Lipienica 20 maja, 15:00
Bóbr Opawa - Uran Okrzeszyn 20 maja, 11:00
Dragon Miszkowice - LZS Janiszów 19 maja, 17:00
Spójnia Sady - Bóbr Marciszów 20 maja, 14:00

Grupa II:
Juvenia Rybnica - LZS Kostrzyca 20 maja, 15:00
Lechia Piechowice - GLKS Czernica 20 maja, 11:00
Bobry Wojanów - Hottur Borowice 20 maja, 11:00 (mecz w Dąbrowicy)
Pogoń Wleń - Potok Karpniki 20 maja, 15:00
Gol Karpacz - Rudawy Janowice Wielkie 20 maja, 11:00
Sokół Sokołowiec - KS Maciejowa 20 maja, 11:00
Lotnik II Jeżów Sudecki - Pub Gol II Jelenia Góra 20 maja, 13:00

Grupa III:
Bazalt Wojciechów - Rolnik Rząsiny 20 maja, 15:00
Fatma Pobiedna - KS Pasiecznik 20 maja, 15:00
LZS Kościelnik - Kwisa Mroczkowice 20 maja, 15:00
LZS Pisarzowice - Granica Miłoszów 20 maja, 17:00
LKS Świecie - Olsza II Olszyna Lubańska 0:3 walkower
Pauzuje: LZS Henryków

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group