• Piątek, 20 września 2019
  • Godz. 1:05
  • Imieniny: Eustachego, Euzebii, Filipiny
  • Czytających: 5011
  • Zalogowanych: 7
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Weekendowy piłkarski rozkład jazdy, Lotnik podejmie Spartę

Wiadomości: powiat jeleniogórski
Piątek, 25 marca 2011, 0:04
Aktualizacja: Niedziela, 27 marca 2011, 16:05
Autor: Przemo
Fot. Robert Ignaciak
Piłkarze jeleniogórskiej okręgówki oraz A–klasy po raz drugi w tym roku wybiegną na boiska w walce o ligowe punkty. W niedzielę, 27 marca Lotnik Jeżów Sudecki podejmie Spartę Zebrzydowa.

Podopieczni Kazimierza Hamowskiego zainaugurują występy ligowe w 2011 roku na własnym terenie. Przed tygodniem zaledwie zremisowali z przedostatnią ekipą okręgówki - Gryfem Gryfów Śląski (0:0). W niedzielnym spotkaniu Lotnik będzie zdecydowanym faworytem, dziewiąta drużyna obecnych rozgrywek podejmie outsidera ligi - Spartę Zebrzydowa, która w 16 meczach zdobyła tylko 6 punktów. W poprzedniej kolejce Sparta przegrała na własnym boisku z liderującą Nysą Zgorzelec 1:2.

Na spotkanie Lotnika ze Spartą Zebrzydowa zapraszamy w niedzielę, 27 marca o godz. 11:00 na stadion przy ul. Sportowej w Jeżowie Sudeckim.

Program 17. kolejki okręgówki:
Nysa Zgorzelec – Orzeł Wojcieszów (26 marca, 15:00)
Granica Bogatynia – GKS Raciborowice (26 marca, 15:00)
GKS Warta Bolesławiecka – Łużyce Lubań (26 marca, 16:00)
Woskar Szklarska Poręba – Włókniarz Mirsk (26 marca, 16:00)
Olimpia Kowary – Czarni Lwówek Śląski (26 marca, 16:00)
Lotnik Jeżów Sudecki – Sparta Zebrzydowa (27 marca, 11:00)
Gryf Gryfów Śląski – Victoria Ruszów (27 marca, 15:00)
Olimpia Kamienna Góra – Piast Dziwiszów (27 marca, 16:00)

Zestaw par A-klasy:

Grupa Jelenia Góra I:
Pogoń Świerzawa – KS 1946 Chełmsko Śląskie
Chojnik Jelenia Góra – Pogoń Wleń
Victoria Czadrów – Olimpia II Krzeszów
Pub Gol Jelenia Góra – Orzeł Lubawka
KS Łomnica – Mitex Podgórzyn
Piast Bolków – Woskar Wojcieszyce
Czarni Strzyżowiec – Orzeł Mysłakowice

Grupa Jelenia Góra II:
Chmielanka Chmieleń – Kwisa Świeradów Zdrój
Włókniarz Leśna – Olimpia Jędrzychowice
Orzeł Platerówka – LZS Radostów
LKS Świecie – Pogoń Markocice
Cosmos Radzimów – Olsza Olszyna Lubańska
WKS Działoszyn/Krzewina – Skalnik Rębiszów
Bazalt Sulików – Jaśnica Opolno Zdrój

Grupa Jelenia Góra III:
Jawa Otok – GKS Iwiny
Cosmos Milików – Piast Wykroty
LKS Ocice – Leśnik Osiecznica
Błękitni Studniska Dolne – LZS Łaziska
Piast Czerwona Woda – Przyszłość Dłużyna
Hutnik Pieńsk – GKS Tomaszów Bolesławiecki
pauzuje: Iskra Łagów

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~typy 25-03-2011 23:58
Nysa Zgorzelec – Orzeł Wojcieszów 2:0 Granica Bogatynia – GKS Raciborowice 1:1 GKS Warta Bolesławiecka – Łużyce Lubań 4:1 Woskar Szklarska Poręba – Włókniarz Mirsk 1:2 Olimpia Kowary – Czarni Lwówek Śląski 2:0 Lotnik Jeżów Sudecki – Sparta Zebrzydowa 3:0 Gryf Gryfów Śląski – Victoria Ruszów 1:3 Olimpia Kamienna Góra – Piast Dziwiszów 2:2

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group