Środa, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 12547
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Wędrowny Przegląd Piosenki „Polana” zaprasza

Czwartek, 7 lipca 2016, 7:25
Aktualizacja: 7:27
Autor: J–W
Janowice Wielkie: Wędrowny Przegląd Piosenki „Polana” zaprasza
Fot. Organizator
Jak co roku, w ostatni weekend lipca Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości zaprasza na Wędrowny Przegląd Piosenki „Polana”. Będzie to już szósta edycja.

Aby impreza odbyła się wg planu, organizatorzy robią nietypową zbiórkę pieniędzy na portalu Polak Potrafi https://polakpotrafi.pl/projekt/rudawska-kraina-lagodnosci-2016 , polegającą na wykupywaniu nagród pozyskanych od licznych darczyńców. Natomiast osoby posiadające konto na portalu Facebook mogą wesprzeć „Polanę” biorąc udział w licytacjach na stronie „Zróbmy razem Polanę” https://www.facebook.com/zrobmyrazempolane/.

- Wśród nagród na portalu Polak Potrafi są m.in.: bilety wstępu do dwóch Parków Miniatur, do Podziemi Arado, do Karkonoskich Tajemnic, do Western City, do Zamku Legend Śląskich w Pławnej, a także: posiłki w Karpaczu, Świeradowie, Janowicach Wielkich, noclegi w schronisku „Szwajcarka”, karnety dwuosobowe do Teatru Animacji na 5 spektakli do końca roku, kolacja i zestaw wydawnictw ufundowane przez Teatr Nasz w Michałowicach, zabiegi kosmetyczne w Salonie Looksus w Cieplicach, kurs internetowy jęz. angielskiego OliveGreen firmy SuperMemo, kawa i desery w legendarnej kawiarni Leszka Kopcio "Biała Lokomotywa" w Nowej Rudzie, fotoobrazy, które ze wskazanych zdjęć wykona firma Fotografia Wielkoformatowa, warsztaty djembe w Strefie Rytmu w Warszawie, masaże w Centrum Rehabilitacji Body Balance we Wrocławiu, kurs wspinaczki na ściance we Wrocławiu, trzy sesje fotograficzne, zaśpiewanie na scenie z Krzysztofem Jurkiewiczem - wokalistą Słodkiego Całusa od Buby lub z Martyną Czech - wokalistką Chwili Nieuwagi, spektakle teatralne w Teatrze Polskim w Poznaniu, wstęp na trasę trudną w Parku Linowym przy Domu Turysty PTTK „Pod Wieżycą” – wymieniają organizatorzy.

Osoby zainteresowane wykupieniem nagród, a mające problem z rejestracją czy zapłatą przez Internet, mogą się kontaktować z organizatorami mailowo pisząc na adres: stowarzyszenie.gsm@gmail.com lub telefonicznie: 661 172 475.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Na którą partię zamierzasz zagłosować?

Oddanych
głosów
759
1 Bezpartyjni Samorządowcy
5%
2 Trzecia Droga 2050
5%
3 Nowa Lewica
9%
4 Prawo i Sprawiedliwość
21%
5 Konfederacja
9%
6 Koalicja Obywatelska
42%
7 Polska Jest Jedna
2%
8 Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców
1%
9 Ruch Dobrobytu i Pokoju
2%
10 Normalny Kraj
3%
 
Głos ulicy
Dni Podgórzyna – czy impreza się podobała?
 
Miej świadomość
Ranking władców Polski z dynastii Piastów
 
Rozmowy Jelonki
5300 zł na rękę
 
Kultura
Nagrali teledysk w Jeleniej Górze
 
112
Zderzenie na Jana Pawła
 
Aktualności
Modernizują oczyszczalnię
 
Aktualności
Festiwal w Cieplicach – pokaz laserów – widok z drona!
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group