Poniedziałek, 22 czerwca
22°C Jelenia Góra
reklamy

Wandale zniszczyli przystanek

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO/ Angela 1 min czytania

Bezmyślność trzech jeleniogórzan będzie słono kosztowała Miejski Zakład Komunikacyjny. W niedzielę chuligani zdemolowali przystanek przy ul. Żeromskiego.

reklamy
reklamy

Przystankowa budka nadaje się tylko do usunięcia i wyrzucenia. Wandale pastwili się nad nią niszcząc niemal doszczętnie. O wydarzeniu zawiadomiono policję. – Na miejscu patrol złapał jednego ze sprawców. 22-latek był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.
Policjanci poszukują dwóch jego kompanów.

Wandal odpowie za swój czyn w trybie przyspieszonym przed jeleniogórskim sądem. Szacowana jest wysokość strat. – Co prawda w ostatnim czasie akty wandalizmu nieco osłabły, ale w dalszym ciągu są widoczne nawet na nowych wiatach przystankowych, które ustawiliśmy w ubiegłym roku – mówi Ryszard Zimmer. – Tam powybijane są już szyby, wiaty są pomalowane, ławki zdewastowane.

W sumie straty MZK spowodowane przez „przystankowych” wandali to średnio 20 tysięcy złotych rocznie.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka