Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 7088
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Walki dozwolone od lat 14

Środa, 2 grudnia 2009, 9:02
Aktualizacja: 9:02
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Walki dozwolone od lat 14
Fot. Organizator
19 grudnia w Książnicy Karkonoskiej odbędzie się trzecia edycja Jeleniogórskiego Turnieju Gier Komputerowych – JGame. Gracze zmierzą się w tym roku tylko w jednej grze, Tekken 6. Do turnieju można zapisać się do 17 grudnia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Rozgrywka rozpoczyna się o godzinie 10.00. Całe przedsięwzięcie po raz kolejny będzie gościło w Książnicy Karkonoskiej na ul. Bankowej 27 w Jeleniej Gorze. Głównym organizatorem i pomysłodawcą imprezy jest Rafał Przyszlak, który już po raz trzeci realizuje turniej przy wsparciu Książnicy Karkonoskiej.

–Tym razem gramy tylko w jedną, za to bardzo popularną grę, Tekken 6. W III edycji chcemy trafić z propozycją również do starszych graczy – mówi Rafał Przyszlak. – Zapraszam wszystkich chętnych graczy z Jeleniej Góry i okolic.
Ze względu na fakt, że gra jest przeznaczona dla osób powyżej 14 roku życia, młodsi, przy zapisywaniu się na turniej, muszą okazać pisemną zgodę rodziców.

Zapisy do 17 grudnia br. tradycyjnie są przyjmowane w budynku biblioteki przy ulicy Bankowej 27 lub mailowo: turniejelonka@interia.pl. Wszelkie potrzebne informacje znajdują się na specjalnie stworzonej stronie internetowej: www.jgame.dbv.pl

Na zwycięzców czekają jeszcze ciekawsze i cenniejsze nagrody, niż w roku poprzednim.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group