Sobota, 19 czerwca
Imieniny: Gerwazego, Protazego
Czytających: 1948
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KARPACZ: Walentynki z Krzysztofem Krawczykiem w Karpaczu

Piątek, 11 lutego 2011, 8:53
Aktualizacja: 8:54
Autor: Agrafka
KARPACZ: Walentynki z Krzysztofem Krawczykiem w Karpaczu
Fot. Organizatorzy
Jutro (12 lutego) o 19.00 w sali kongresowej Hotelu Gołębiewski odbędzie się koncert walentynkowy w wykonaniu Krzysztofa Krawczyka. Piosenkarz zaprezentuje autorskie złote przeboje pod hasłem, które jest także tytułem jednej z popularniejszych jego piosenek: „Bo jesteś ty”.

Krzysztof Krawczyk kojarzony z niepowtarzalnie ciepłym barytonem, jest nie tylko piosenkarzem ale również gitarzystą i kompozytorem. Jego przebojami zachwycają się pokolenia, „Parostatek”, „Mój przyjacielu”, „Trudno tak”, „Zatańczysz ze mną jeszcze raz”, czy też „Z kobietami to różnie bywało”. Jest swoistą ikoną polskiego rock and rolla i nie tylko.

Niegdyś był wokalistą znanego zespołu Trubadurzy. W swojej karierze śpiewał i nagrywał płyty z różnorodną muzyką od popu poprzez rythm & bluesa, rock and rolla, country, tango, kolędy, piosenki i pieśni religijne, aż po dance, muzykę cygańską i biesiadną. Za swą twórczość otrzymał wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Nie sposób zliczyć ile artysta ma na swoim koncie złotych i platynowych płyt. W swoim dorobku posiada już nagranych 106 płyt studyjnych, łącznie z twórczością okresu śpiewania w zespole „Trubadurzy”.

Znany jest nie tylko w Europie, po której bardzo dużo podróżował, ale również w wielu krajach świata.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group