Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 11996
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Walczyli i licytowali dla Romana

Niedziela, 30 listopada 2014, 14:56
Aktualizacja: Poniedziałek, 1 grudnia 2014, 10:51
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Walczyli i licytowali dla Romana
Fot. Tomasz Raczyński
W sobotni wieczór hala przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze stała się areną zmagań zawodników K1, MMA, a przede wszystkim – bokserów. Wszystko za sprawą III turnieju pn. „Dopóki walczysz – jesteś zwycięzcą”, z którego dochód przeznaczony został na pomoc dla chorego na stwardnienie rozsiane Romana Geftasiewicza.

Trzecia edycja charytatywnego turnieju była najprawdopodobniej ostatnią – tak na zakończenie imprezy powiedział organizator gali Bartosz Kamuda z klubu Red Fighters. Niemniej przez ostatnie lata udało się pomóc w pewnym stopniu potrzebującym, a przy okazji zadbać o wrażenia kibiców sportów walki, których w Jeleniej Górze nie brakuje.

Po oficjalnym otwarciu imprezy pod patronatem prezydenta miasta, odbyła się prezentacja zawodników i klubów, po czym na ringu zaprezentowali się sportowcy reprezentujący K1 i MMA. W międzyczasie swoje talenty taneczno-wokalne prezentowały dziewczyny z „Maroka Show Girls” oraz co najważniejsze, odbywały się licytacje na rzecz Romana Geftasiewicza. Kibice zgromadzeni w hali przy ul. Złotniczej mieli też okazję podziwiać bokserów z kilku klubów w różnych kategoriach wagowych, w tym reprezentantów gospodarzy (Red Fighters), których na co dzień nie mają okazji widzieć w akcji. Swoją szybkość i technikę zaprezentowali m.in. Oskar Wierzejski, Kamil Bodzioch, Dawid Siedlecki oraz Dawid Urban.

W walce wieczoru na ringu pojawiły się dwie panie: Wiktoria Sądej (BK Jastrzębie Zdrój) oraz Alekasandra Gogolewska (Adrenalina Boxing Club Wrocław). Pierwsza z nich jest trzykrotną mistrzynią Polski juniorek oraz dwukrotną mistrzynią Europy w tej samej kategorii, z kolei wrocławianka jest aktualną mistrzynią Dolnego Śląska. Werdyktem sędziego bardziej utytułowana zawodniczka wygrała szermierkę na pięści.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
800
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group