Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 2566
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wakaty czekają na przyszłych policjantów

Środa, 1 października 2008, 8:13
Aktualizacja: 8:14
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Wakaty czekają na przyszłych policjantów
Fot. TEJO
15 etatów proponuje Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze chętnym do służby. Ostatni termin przyjęć w garnizonie policji dolnośląskiej przypada na 1 grudnia.

Jak informuje nadkom. Edyta Bagrowska, oficer prasowy komendanta miejskiego, 29 września służbę rozpoczęło dwóch młodych funkcjonariuszy, którzy wkrótce zostaną skierowani na przeszkolenie podstawowe do jednej ze szkół policyjnych w Polsce.

Służbę w policji może pełnić obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, nie karany i korzystający w pełni z praw publicznych, posiadający, co najmniej średnie wykształcenie oraz predyspozycje psychiczne i fizyczne do pracy w formacjach uzbrojonych. Panowie powinni mieć też uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Osoby zainteresowane ściganiem bandytów oraz innymi działaniami właściwymi dla stróżów prawa, powinny osobiście zgłosić się osobiście w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu lub w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze z dokumentami, które są dostępne w Zespole Kadr i Szkolenia KMP lub do pobrania ze strony KGP – www.policja.gov.pl lub na stronie KWP we Wrocławiu – www.dolnoslaska.policja.gov.pl Tam także można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące oferty.

Trzeba też mieć odręcznie napisany życiorys, kserokopie świadectw i dyplomów oraz dokumentów (dowód osobisty, książeczka wojskowa).

Informacja o kolejnych naborach pojawi się w nowych ogłoszeniach Komendanta Wojewódzkiego Policji o naborze do Policji w roku 2009.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group