Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 2850
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Wakacyjne wyprawy Magicznym Szlakiem Ducha Gór

Środa, 25 czerwca 2014, 7:38
Aktualizacja: 7:40
Autor: UM Szklarska Poręba
Szklarska Poręba: Wakacyjne wyprawy Magicznym Szlakiem Ducha Gór
Fot. Organizator
W każdy poniedziałek lipca i sierpnia będą odbywać się bezpłatne wycieczki po królestwie Karkonosza. Warto wziąć w nich udział ponieważ wędrówki Szlakiem Ducha Gór to świetna zabawa dla całych rodzin.

To gra terenowa, szlak turystyczny, zabawa, historia, przyroda w jednym. W najbardziej interesujących punktach szlaku znajdują się granitowe głazy zawierające tajemnicze hologramy. W wędrówce pomoże „Księga Skarbów” zawierająca „Przewodnik Magiczny Szlak Ducha Gór”, notes i ołówek do odrysowania hologramów (do nabycia w punkcie Informacji Turystycznej- koszt 9 zł).

Kto odwiedzi wszystkie punkty i odwzoruje wszystkie hologramy w notesie z Księgi Skarbów” otrzyma pamiątkowy certyfikat „Odkrywcy Magicznej Szklarskiej Poręby” oraz gadżet.

UWAGA
Oferta skierowana jest wyłącznie dla turystów indywidualnych. Zapisy na wycieczkę do niedzieli do godziny 12:00 w biurze Informacji Turystycznej w Szklarskiej Porębie (ul. Jedności Narodowej 1a) osobiście lub telefonicznie pod nr 75 75 47 740. Limit do 50 osób.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group