Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6761
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W Zdrojowym wiele będzie się działo!

Piątek, 13 stycznia 2017, 8:01
Autor: ZTA
Jelenia Góra: W Zdrojowym wiele będzie się działo!
Fot. Użyczone/Archiwum Teatru
W niedzielę (15.01) Zdrojowy Teatr Animacji w Cieplicach zaprasza o godz. 16.00 na spektakl „Coś na ząb”. Natomiast w następny weekend zaplanowano koncert „Karnawał Karkonoski” i „Małą Syrenkę”. Dla Czytelników Jelonki.com teatr przygotował 2 podwójne zaproszenia na spektakl „Coś na ząb”. Otrzymają je ci, który jako pierwsi dodzwonią się do ZTA pod numer 75 7557690 wew.16 i 20.

„Coś na ząb”wg Thorbjørna Egnera „Karius og Baktus”
Tłumaczenie Małgorzata Kozakiewicz
Adaptacja Jarosław Antoniuk
Reżyseria Michał Derlatka
Scenografia Michał Dracz
Muzyka Joanna Sówka-Sowińska
Dramaturgia Jorge Gallardo Altamirano
Asystent Reżysera Marta Dworakowska
Obsada: Diana Jonkisz, Radosław Biniek, Sylwester Kuper, Rafał Ksiądzyna, Sławomir Mozolewski.

Karius i Baktus to dydaktyczna historyjka norweskiego pisarza Thorbjørna Egnera opublikowana w 1949 r. doczekała się tłumaczeń i wersji Filmowych ,a opowiada o dwóch trollach –istotach żyjących w buzi chłopca .Chłopiec nie należał do czyścioszków i nie mył zębów dlatego Karius i Baktus żywili się słodkościami w jego buzi .Chłopca zaczynają boleć zęby ,mama zaprowadza go do dentysty i wszystko dobrze się kończy.

Bilety: 17 zł normalne i 35 rodzinny (dla 3 osób), kasa od poniedziałku do piątku w godz.9.00-15.00, tel.75 7557690 wew.16 i 20.

Natomiast następny weekend zapowiada się w ZTA pod hasłem „Weekend nie tylko dla Babci i Dziadka”, na który to jak nazwa wskazuje zapraszamy wszystkich - oczywiście szanowne Babcie i Dziadków, jak również dzieci i rodziców! W sobotę dla dorosłej widowni odbędzie się koncert „Karnawał Karkonoski” w wykonaniu zespołu Szyszak, a w niedzielę dla dzieci spektakl H. Ch. Andersena „Mała Syrenka” w reżyserii Bogdana Nauki. Zapraszamy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group