Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 8751
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: W weekend granie na janowickiej „Polanie”

Wtorek, 24 lipca 2018, 7:14
Aktualizacja: Środa, 25 lipca 2018, 10:57
Autor: WAC
Janowice Wielkie: W weekend granie na janowickiej „Polanie”
Fot. Organizator
W najbliższy piątek i sobotę (27 i 28.07) już po raz ósmy spotkają się miłośnicy gór i muzycznej „Krainy Łagodności” podczas Wędrownego Przeglądu Piosenki „Polana”.

Tegoroczna „Polana” odbędzie się w Janowicach Wielkich – (tzw. Stare Janowice), na brzozowej polance w dawnym kamieniołomie wzgórza Popiel. Miejsce będzie oznakowane, a w dotarciu do celu pomogą kierunkowskazy z logo imprezy. Przez dwa dni będzie można wysłuchać koncertów i wziąć udział w nocnym muzykowaniu przy ognisku.

Organizator imprezy – Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości oferuje bezpłatne pole namiotowe i parking (samochód należy zostawić na jednym z dwóch parkingów: koło Szkoły Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz przy ul. Partyzantów 4 w Janowicach Wielkich lub na łące, przy ul. Partyzantów 20 i dojść pieszo ok 700 m.), jest też możliwość nocowania w szkole. Na miejscu będzie bufet. Koncerty odbywać się będą w warunkach turystycznych - warto zabrać ze sobą karimatę/koc/krzesełko. Wstęp wolny.

Program Wędrownego Przeglądu Piosenki „Polana”:

Piątek 27.07.
18.00 Wspólne wykonanie utworu „Polanka” (autor - Zbyszek Stefański wraz z organizatorami, wolontariuszami. Później godzinne koncerty wykonawców: Cztery Pory Miłowania, A Gdyby Tak, Tomasz Lewandowski, Piotr Pieńkowski – Wojtek Lachowski, Grupa Na Swoim

Sobota 28.07.
Od godz. 17.30 godzinne koncerty. Wystąpią: Tyle w Temacie, Aleksandra Daraż, Irena Salwowska, Pod Fryzjerką, Marek Andrzejewski, Leniwiec.
Każdego dnia odbędzie się Kwadrans Poetycki, ogłoszony zostanie też konkurs poetycki „O Kwiat Polany”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
425
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
10%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group