Niedziela, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 6035
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W szkole Yamaha witali zimę w rytm muzyki

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 18 grudnia 2010, 9:05
Aktualizacja: 9:06
Autor: Agrafka
Fot. Agrafka
Szkoła muzyczna Yamaha zorganizowała koncert, podczas którego uczniowie prezentowali swoje talenty. Najmłodszy uczestnik zabawy miał około roku, natomiast najstarszy skończył pięćdziesiątkę.

Koncert ten był podsumowaniem pierwszego półrocza nauki w szkole muzycznej Yamaha. Uczniowie śpiewali kolędy, kołysanki oraz inne utwory o tematyce zimowej, głównie dla dzieci. Uczniowie grali na gitarach klasycznych jak i elektrycznych, pianinach elektrycznych, akordeonach klawiszowych, perkusji.

- Jest to już drugie nasze spotkanie i na pewno wejdzie w kalendarz imprez szkolnych odbywających się cyklicznie. Okazją do spotkanie są zbliżające się święta oraz okres zimowy. Oprócz kolęd „Cicha noc”, „Wśród nocnej ciszy”, „Dzisiaj w Betlejem” i piosenek o zimie i śniegu „Mikołaju przyjdź do nas” wykonywane były również utwory z poszczególnych programów, czyli „Niemowlaki w krainie dźwięku”, czy też „Szkraby i muzyka” – poinformowała Katarzyna Moskal-Kozak ze szkoły muzycznej Yamaha.

Najmłodsze dzieci przestawiły utwór „Śnieżynki”, grały na instrumentach Orffa i tańcem uświetniały występ. Niemowlaki bawiły się w rytmie muzycznych, zimowych utworów autorskiego podręcznika oraz płyty szkoły muzycznej Yamaha.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 18-12-2010 18:04
fajnie było, brawo
~zmieńnazwe 19-12-2010 9:58
wszystko ok ale nazwa szkoły tragedia,to jakaś darmowa reklama czy może filia yamahy w Polsce?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group