Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 7620
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jakuszyce: W sobotę Jakuszycka Dziesiątka

Piątek, 9 stycznia 2015, 23:57
Aktualizacja: 23:59
Autor: MDvR
Jakuszyce: W sobotę Jakuszycka Dziesiątka
Fot. użyczone
W sobotę 10 stycznia Stowarzyszenie Bieg Piastów w Szklarskiej Porebie–Jakuszycach zaprasza do udziału w drugim biegu narciarskim z cyklu Enervit Classic 5–10–15. Warunki do biegania na nartach w Górach Izerskich na trasach przygotowywanych przez Stowarzyszenie Bieg Piastów, po ostatnich opadach śniegu, są znakomite.

Enervit Classic 5-10-15 to trzy biegi, mające dobrze przygotować do 39. Biegu Piastów. Za każdy ze startów zawodnik otrzymuje medal. Z trzech zdobytych medali, może potem stworzyć jeden - większy.

- Biegi z tego cyklu ułożyliśmy w kolejności od najkrótszego do najdłuższego. To wydłużanie dystansów jest formą przygotowania do 39. Biegu Piastów - tłumaczy Komandor Biegu Piastów Dariusz Serafin.

Pierwszy bieg już za nami. 10 stycznia rywalizacja na 10 km: Jakuszycka Dziesiątka. Start o godz. 11.30, wydawanie numerów do godz. 10.45 w budynku Biegu Piastów na Polanie Jakuszyckiej.

Opłata startowa wynosi 60 zł. Można zapisywać się w dniu zawodów w biurze Biegu Piastów. Limit startujących na każdy bieg to 200 osób.

Sponsorem tytularnym cyklu została marka Enervit. Dzięki niej biegacze będą rywlizowali nie tylko w poszczególnych biegach, ale także w klasyfikacji generalnej. Nagrodami, oprócz pucharów, będą także nagrody w postaci bonów na sprzęt sportowy.

Trzeci, ostatni bieg (Jakuszycka Piętnastka) w ramach Enervit Classic 5-10-15 zaplanowano na sobotę, 14 lutego. Rywalizacja odbędzie się na dystansie 15 km techniką klasyczną.

Szczegółowe informacje i zapisy drogą elektroniczną na stronie internetowej Stowarzyszenia Bieg Piastów: www.bieg-piastow.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group