Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 10 listopada
Imieniny: Andrzeja, Leny, Leona
Czytających: 12530
Zalogowanych: 109
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W sobotę derby z Zagłębiem

Czwartek, 1 października 2009, 17:12
Aktualizacja: Piątek, 2 października 2009, 12:02
Autor: ahawer
Jelenia Góra: W sobotę derby z Zagłębiem
Agnieszka Ziółkowska w rzucie na bramkę Moniki Maliczkiewicz, która broniła wówczas jeleniogórskiej bramki.
Fot. Dariusz Piotrowski/sportowefakty.pl
W najbliższą sobotę w hali przy ul. Złotniczej czeka nas derbowy pojedynek KPR–u Jelenia Góra z Zagłębiem Lubin.

Niestety minęły już czasy, gdy dolnośląskie derby (wówczas) Jelfy z Zagłębiem przyciągały na naszą halę tłumy.... Mocno odmłodzona drużyna Zdzisława Wąsa ma przed sobą w sobotę trudne zadanie. Musi zmierzyć się z silną ekipą Bożeny Karkut, która będzie sięgać po najwyższe cele.
Lubinianki wygrały wszystkie dotychczasowe mecze - z Ruchem Chorzów, Politechniką Koszalin i Startem Elbląg i z kompletem punktów zajmują trzecie miejsce w tabeli.

Pomimo, że to goście są faworytem, na oficjalnej stronie klubu czytamy: Jesteśmy faworytem tego meczu, jednak nie możemy już dopisywać sobie punktów. Wszystko rozstrzygnie się na parkiecie, a że jest to spotkanie derbowe wcale może nie być łatwo – powiedziała najlepsza rozgrywająca MKS-u Joanna Obrusiewicz.

Co ciekawe, w zespole Zagłębia na bramce stoi była zawodniczka Carlosa Monika Maliczkiewicz, a w Jeleniej Górze grają trzy wychowanki Zagłębia Lubin: Edyta Kuc, Martyna Popielarz i Małgorzata Kaciuban.

Początek spotkania: godzina 17:00.

Sonda

Czy bierzesz udział w zrzutkach, zbiórkach i innych formach finansowej pomocy?

Oddanych
głosów
208
Tak, kilka razy w miesiącu
5%
Tak, ale raz na parę miesięcy
31%
Tak, ale wspieram tylko potrzebujących z regionu
6%
Tak, ale wspieram potrzebujących w inny sposób
11%
Nie biorę udziału w takich akcjach
47%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Czy Trump wywróci stolik Tuskowi?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
112
Dwie czołówki w Kowarach!
 
Koszykówka
Zaczęli źle i tak też skończyli
 
Karkonosze
Śmigłowiec ratował turystę w Karkonoszach
 
Aktualności
OSP Podgórzyn wita nowy wóz
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group