Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 3815
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W „Siódemce” świetna zabawa, jak co roku

Poniedziałek, 13 czerwca 2016, 7:05
Aktualizacja: 17:51
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: W „Siódemce” świetna zabawa, jak co roku
Fot. Przemek Kaczałko
Festyn rodzinny w jeleniogórskiej Szkole Podstawowej nr 7 stał się już tradycją. Pogoda dopisała, a atrakcji było co niemiara. Klaun Rufi Rafi, quady i konkursy to tylko część z tego, co organizatorzy przygotowali do dzieci i ich rodziców.

Festyn w „Siódemce” odbył się w miniony piątek już po raz 16. - Jest to festyn, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez naszej szkoły. W tym roku bardzo dopisali rodzice i zastanawiamy się, czy w następnym roku nie zrobić go w sobotę, żeby jeszcze więcej osób mogło uczestniczyć – powiedziała Elżbieta Rybak, dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 7 w Jeleniej Górze.

Imprezę rozpoczęły prezentacje aikido, występy taneczne, zumba. Dzieci bardzo chętnie korzystały z kiermaszu ciast, chętnie sięgały po inne smakołyki. Nie zabrakło loterii fantowej, pokazów służb mundurowych, zabawy na zjeżdżalni czy licznych konkursów. Uczniowie bardzo chętnie jeździli motocyklami crossowymi, quadami oraz zaglądali do samochodu rajdowego.

Pieniądze zgromadzone podczas festynu trafią do Rady Rodziców. - To będzie decyzja rodziców, co mamy za nie zakupić – podkreśliła dyrektorka SP nr 7.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group