Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8065
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: W pustym budynku ponad 14 tysięcy porcji marihuany

Piątek, 10 maja 2013, 11:11
Aktualizacja: Sobota, 11 maja 2013, 7:45
Autor: 112
Region: W pustym budynku ponad 14 tysięcy porcji marihuany
Fot. KMP Jelenia Góra
Policjanci zabezpieczyli marihuanę, z której można było wyprodukować ponad 14 tysięcy porcji handlowych. W budynku na terenie gminy Świerzawa narkotyki suszył mężczyzna, któremu grozi do 8 lat więzienia.

Do zatrzymania 59-letniego mężczyzny doszło wczoraj (9. maja 2013 roku).

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze uzyskali informację, że mężczyzna może posiadać środki odurzające – relacjonuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

- Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie, funkcjonariusze ustalili, że narkotyki mogą być ukryte w niezamieszkałym budynku, w jednej z miejscowości gminy Świerzawa. Przeszukując pomieszczenia, w jednym z nich znaleźli suszącą się marihuanę, a pozostała część ukryta była w beczce. Okazało się, że z tej ilości suszu można wyprodukować ponad 14 tysięcy porcji handlowych tego narkotyku. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli lampy, wentylatory i inne przedmioty mogące świadczyć o uprawie konopi indyjskich – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group