Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 3530
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: W piątek będą preTEXTY. W Książnicy Karkonoskiej

Środa, 2 listopada 2011, 9:07
Aktualizacja: 9:08
Autor: Petr
W piątek, 4 listopada w Jeleniogórskim Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej Książnica Karkonoska odbędzie się II edycja festiwalu literacko–artystycznego pt.: preTEXTY, którego organizatorem jest Fundacja Na Rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza.

Tegoroczna edycja festiwalu literacko-artystycznego: preTEXTY obejmie spotkania autorskie, turniej literacki, a także koncert muzyczno-poetycki. Impreza, która odbędzie się już w piątek w Książnicy Karkonoskiej, i której organizatorem jest Fundacja Na Rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza tym razem skoncentruje się głównie na pokazaniu dorobku artystów młodego i średniego pokolenia – m.in. Rafała Kwiatkowskiego, Piotra Makowskiego czy Jacka Bieruta.

– Celem festiwalu jest wciągnięcie odbiorców w żywy i twórczy kontakt z młodą literaturą, a także integracja literatury z innymi dziedzinami działalności artystycznej, jak multimedia czy muzyka. Naszym założeniem jest również ożywienie struktur lokalnych; rozruszanie miast jak Jelenia Góra czy Wałbrzych – mówi nam Karol Pęcherz, organizator.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: fundacja-karpowicz.org. Start festiwalu, godz. 18.00. Wstęp wolny!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group