Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8396
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W Norwidzie dziś propozycja dla dorosłych, a na weekend – bajka

Środa, 29 maja 2013, 10:43
Aktualizacja: 10:48
Autor: Org
Jelenia Góra: W Norwidzie dziś propozycja dla dorosłych, a na weekend – bajka
Fot. Archiwum Teatru
"Dancing w kwaterze Hitlera" to popozycja Teatru im. C.K. Norwida dla widzów dorosłych. Spektakl dzisiaj (29.05.) o godz. 19.00. Natomiast w piątek (31.05) oraz w sobotę i niedzielę (1–2.06.) o godz. 17.00 przedstawienie dla dzieci pt. "Wojna bajek".

Na każdy z tych spektakli mamy po jednej podwójnej wejściówce, do odbioru w kasie teatru na hasło Jelonka.com, na godzinę przed spektaklem.
Andrzej Brycht "Dancing w kwaterze Hitlera" Andrzeja Brychta – adaptacja i wykonanie Robert Dudzik – to historia pewnej znajomości, która wydawała się namiętną miłością, a była tylko cynicznym, wakacyjnym romansem.  
Cena biletów: 30 zł normalny, 50 zł bilet dla pary, 20 zł ulgowy, 5 zł bilet "last minute" dla uczniów i studentów za okazaniem legitymacji na 10 minut przed rozpoczęciem spektaklu.
 
Natomiast musical familijny „Wojna bajek” to specjalna propozycja z okazji Dnia Dziecka. Reżyseria: Bogdan Koca, występują:   Elwira Hamerska-Kijańska, Katarzyna Janekowicz, Elżbieta Kosecka, Agata Moczulska, Małgorzata Osiej-Gadzina, Robert Dudzik, Jacek Grondowy, Andrzej Kępiński, Robert Mania, Jacek Paruszyński / Piotr Konieczyński, Tadeusz Wnuk. Bilet kosztuje 10 zł.
 
Ponadto każdy mały widz tuż przed spektaklem będzie mógł wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z nagród: wodną kolorowankę, breloczek, pluszowego misia ze smyczą, zaproszenie do McDonald’sa w Jeleniej Górze na zestaw Happy Meal.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
198
Nigdy
22%
Rzadko
41%
Czasami
23%
Często
14%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
112
Popalali, a policjanci ich złapali
 
Aktualności
Dzieje się w Polsce: próbował wepchnąć ich pod pociąg
 
Polityka
Radni debatują
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group