Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 7576
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: W niedzielę Lemowisko z mnóstwem atrakcji

Czwartek, 21 maja 2015, 8:29
Aktualizacja: 8:31
Autor: Tar
Kowary: W niedzielę Lemowisko z mnóstwem atrakcji
Fot. Archiwum Jelonki.com/T. Raczyński
Po raz szósty nauczyciele i uczniowie kowarskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących zapraszają na „Lemowisko” – piknik rodzinny, który na stałe wpisał się w kalendarz majowych imprez odbywających się w mieście nad Jedlicą. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę (24 maja). Start o godzinie 14.00 na boisku Zespołu Szkół Ogólnokształcących, przy ulicy Szkolnej.

W czasie wspólnej zabawy zaprezentują swoje talenty uczniowie kowarskich szkół. Goście będą mogli spróbować swoich sił w różnego rodzaju konkurencjach dla ciała i umysłu. Będą m.in. szachy, sudoku, a także siłowanie na rękę czy wyciskanie sztangi leżąc. Nad głowami będą latały drony a na 60-metrowym torze staną do rywalizacji spalinowe i elektryczne modele samochodów. Na stoiskach gastronomicznych będzie można skosztować pysznych domowych ciast, grillowanych kiełbasek i pieczonego dzika. – informuje Remigiusz Paluch, organizator.

Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji. Jednak zapewniam, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy! – dodaje R. Paluch.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group