Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 6141
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

klasa A i B: W niedzielę A–klasowe derby Jeleniej Góry!

Piątek, 27 maja 2011, 13:35
Aktualizacja: 17:48
Autor: Przemo
klasa A i B: W niedzielę A–klasowe derby Jeleniej Góry!
Fot. archiwum
W najbliższą niedzielę, 29 maja na stadionie przy ul. Lubańskiej dojdzie do derbowego pojedynku, gdzie na co dzień obie ekipy grają w roli gospodarza. Jeleniogórzanie nie mają już szans na awans, nie grozi im również spadek, ale z pewnością oba zespoły potraktują ten mecz prestiżowo.

W poprzedniej kolejce Chojnik przegrał w Łomnicy 0:3, zaś podopieczni Lecha Walczaka ulegli w Czadrowie 0:2. Mimo porażek, oba zespoły wciąż zajmują miejsca w czubie tabeli, ciepliczanie są na szóstym miejscu, a pubowicze na piątym. Do derbowego pojedynku dojdzie również w Jeżowie Sudeckim, gdzie rozgrywa swoje mecze SP GOL. W sobotę Szkółka Piłkarska podejmie rezerwy Pub Gola.

Na mecz pomiędzy Chojnikiem Jelenia Góra, a Pub Golem Jelenia Góra zapraszamy w niedzielę, 29.maja o godz.17:00 na stadion przy ul. Złotniczej.

Zestaw par A-klasy (niedziela, 29.maja):

Grupa I:
KS Łomnica - KS 1946 Chełmsko Śląskie 11:00
Orzeł Mysłakowice - Orzeł Lubawka 11:00
Victoria Czadrów - Pogoń Świerzawa 12:00
Czarni Strzyżowiec - Pagaz Krzeszów 15:00
Woskar II Stara Kamienica - Endico Mitex Podgórzyn 17:00
Pub Gol Jelenia Góra - Chojnik Jelenia Góra 17:00
Piast Bolków - Pogoń Wleń 17:00

Grupa II:
Skalnik Rębiszów - Olsza Olszyna 15:00
WKS Działoszyn Krzewina - Apis Jędrzychowice 15:00
Cosmos Radzimów - Kwisa Świeradów Zdrój 15:00
Bazalt Sulików - LZS Radostów 15:00
Jaśnica Opolno Zdrój - Pogoń Markocice 15:00
LZS Świecie - Włókniarz Leśna 15:00
Orzeł Platerówka - Chmielanka Chmieleń 15:00

Grupa III:
Błękitni Studniska Dolne - GKS Iwiny 11:00
Przyszłość Dłużyna - LZS Łaziska 11:00
LKS Ocice - Iskra Łagów 13:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Leśnik Osiecznica 14:00
Cosmos Milików - Jawa Otok 15:00
Hutnik Pieńsk - Piast Wykroty 16:00
Pauzuje: Piast Czerowna Woda.

Zestaw par B-klasy (niedziela, 29.maja):

Grupa I:
Dragon Miszkowice - Uran Okrzeszyn 11:00
Auxilia Janiszów -Bóbr Opawa 11:00
Rudawy Janowice Wielkie - Lesk Sędzisław 11:00
Nysa Wolbromek - Amfibolit Leszczyniec 11:00
Kwarc Pisarzowice - Bóbr Marciszów 14:00
Czarni Przedwojów - Orły Lipienica 15:00

Grupa II:
Sobota, 28.maja:
SP Gol Jelenia Góra - Pub Gol II Jelenia Góra 17:00 (w Jeżowie Sudeckim)
GLKS Czernica - Lechia Piechowice 17:00
Niedziela, 29.maja:
Juvenia Rybnica - Halniak Miłków 15:00
Potok Karpniki - Bobry Wojanów 15:00
Sokół Sokołowiec - LKS Kostrzyca 15:00
KKS Jelenia Góra - Hottur Borowice 0:3 walkower

Grupa III:
Bazalt Wojciechów - Granica Miłoszów 15:00
KS Pasiecznik - Rolnik Rząsiny 15:00
Kwisa Mroczkowice - Sudety Giebułtów 15:00
Fatma Pobiedna - Zryw Ubocze 15:00
LZS Pisarzowice - LZS Kościelnik 15:00
LZS Henryków - Stella Lubomierz 15:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group