Czwartek, 29 lipca
Imieniny: Marty, Olafa
Czytających: 6820
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: W Kowarach hucznie świętowali 1–go Maja

Czwartek, 3 maja 2012, 8:23
Aktualizacja: 14:15
Autor: Petr
Kowary: W Kowarach hucznie świętowali 1–go Maja
Fot. Raczyński
Pokazy taneczne w wykonaniu młodzieży, kiermasz artystyczny i wielka giełda rozmaitości pod hasłem: Kupujemy, sprzedajemy, wymieniamy co tylko się da, to przykładowe atrakcje jakie towarzyszyły „Kowarskiej Majówce” na placu przed ratuszem w Kowarach.

Podczas „Kowarskiej Majówki” talenty zaprezentowali zarówno młodzi artyści-amatorzy, jak i profesjonaliści. Nie zabrakło występów tanecznych w wykonaniu uczniów z kowarskich szkół; były giełda rozmaitości, pokaz iluzjonistyczny i koncert niekwestionowanej gwiazdy imprezy – Kowarskich Wrzosów, które zostały entuzjastycznie przyjęte przez publikę. Ci, którzy brali udział w majówce dodatkowo mogli skorzystać ze strzelnicy sportowej – cieszącej się wielkim zainteresowaniem wśród młodzieży.

– Jak na kowarskie realia była to naprawdę huczna impreza, stanowiąca doskonałą okazję do zaprezentowania się lokalnym artystom. Zarówno amatorom, jak i profesjonalnym twórcom, których wyroby artystyczne, najróżniejsze cudeńka można było kupić podczas kiermaszu czy wymienić na coś innego na giełdzie. Cieszę się, że w moim mieście organizuje się coś takiego – podsumowuje pan Jacek, kowarzanin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group