Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 3759
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: W jasełkach dla dzieci zagra wójt i ksiądz proboszcz

Niedziela, 8 grudnia 2013, 8:16
Aktualizacja: 8:18
Autor: Mateusz Caban/Red
Janowice Wielkie: W jasełkach dla dzieci zagra wójt i ksiądz proboszcz
Fot. Organizator
Bożonarodzeniowe przedstawienie „ Dajmy Radość Dzieciom w Święta” odbędzie się 10. grudnia o godz. 17.00 w auli janowickiego Gminnego Zespołu Szkół. W spektaklu wystąpią władze Gminy, ksiądz proboszcz, urzędnicy…

W przedstawieniu zagrają: wójt Janowic Wielkich Kamil Kowalski, sekretarz gminy Miłosz Kamiński, skarbnik Marcin Baran, pracownicy urzędu gminy, proboszcz z Janowic Wielkich ks. Piotr Suska a także przedstawiciele Rady Gminy, Rady Sołeckiej, pracownicy opieki społecznej oraz dzieci z przedszkola oraz szkoły podstawowej.

Podczas spektaklu odbędzie się zbiórka pieniędzy przeprowadzona przez stowarzyszenie „Góry Szalonych Możliwości” z Janowic Wielkich. Zebrany dochód przeznaczony zostanie na zakup artykułów edukacyjnych do
Przedszkola Publicznego w Janowicach Wielkich. Po występie wszyscy goście będą mogli spróbować świątecznych ciast przygotowanych przez pracowników urzędu gminy, pracowników przedszkola oraz rodziców.

- To pierwsze w historii gminy Janowice Wielkie takie przedsięwzięcie. Pozostaje mieć nadzieję, że zamierzony cel zostanie osiągnięty a na twarzach dzieci pojawi się uśmiech – mówią pomysłodawcy.

Organizatorem przedstawienia są pracownicy Urzędu Gminy w Janowicach Wielkich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group