Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7394
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: W autobusie jak w lochu

Sobota, 5 lipca 2008, 7:32
Aktualizacja: 19:42
Autor: KTL
JELENIA GÓRA: W autobusie jak w lochu
Fot. TEJO
Dla wielu jeleniogórzan i turystów jazda autobusem to średnia przyjemność. Wszystko przez reklamy, którymi oklejone są całe pojazdy z szybami włącznie. Przez nie – jak twierdzą pasażerowie, w przeciwieństwie do MZK – niewiele widać. Ale firma zmienia politykę reklamową: będzie lepiej.

– Czujemy się jak w metrze, tyle że to nie metro – mówią klienci przewoźnika. – Reklamy wykonane są z przejrzystego materiału – usłyszeliśmy w Miejskim Zakładzie Komunikacyjnym. Pasażerowie są jednak innego zdania.

W niektórych czerwonych (przynajmniej z założenia i z nazwy obiegowej) autobusach kolorowo i wesoło jest tylko z zewnątrz. W środku – ciemno i ponuro. Trzeba się natrudzić, żeby dokładniej przyjrzeć się czemukolwiek za szybą.
- Stawia się zyski nad dobrem pasażerów. Nie powinno tak być. - powiedziała nam Justyna z centrum Jeleniej Góry. – Przez okno w autobusie praktycznie nic nie widać.

Na szczęście w najbliższym czasie problem – przynajmniej częściowo – powinien zostać rozwiązany.
– Polityka reklamowa naszej firmy się zmieniła. – powiedziano nam w MZK. - Reklamy pozostaną jedynie na lewej ścianie pojazdów, strona prawa, na której są drzwi, nie będzie oklejona.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (43)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group