Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 3540
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: VIP–y na wakacjach

Niedziela, 25 lipca 2010, 7:57
Aktualizacja: 18:22
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: VIP–y na wakacjach
Fot. TEJO/Angela
Kanikuła w pełni. Jak spędzają lato osoby ze świecznika? Okazuje się, że nie wszyscy mają wolne. I nie wszyscy wybierają się w dalekie wojaże. Najbardziej popularnym miejscem wypoczynku okazuje się wybrzeże Bałtyku.

Jerzy Lenard
zastępca prezydenta Jeleniej Góry
– W tym roku nie mam w najbliższym czasie urlopu, więc nie mam też planów na wakacje. Póki co, czeka mnie ciężka praca. Być może we wrześniu uda mi się wyjechać w rodzinne strony do rodziców, na drugi koniec Polski.

Miłosz Sajnog,
zastępca prezydenta Jeleniej Góry
– Mam przyznany urlop od pierwszego do ósmego sierpnia i w tych dniach będę aktywnie wypoczywał robiąc relację z Tour de Pologne. W internecie będzie można śledzić, gdzie jestem, bo będę relacjonował to, co widzę. Kolejne kilka dni wolnego być może wygospodaruję sobie w grudniu br.

Bogdan Koca
dyrektor Teatru im. Norwida
– Wakacje spędziłem w Grecji, dokąd udałem się samochodem. Wydaje się, że to długi dystans, ale około dwa tysiące kilometrów w jedną stronę to tyle, co wyjazd na długi weekend w Australii.

Jerzy Łużniak
wicemarszałek dolnośląski
– Mam w planach urlop, ale jeszcze nie wiem kiedy na niego pójdę i gdzie wyjadę. Najprawdopodobniej będzie to sierpień. Co do miejsca, wybiorę nasze polskie morze, jakąś cichą, spokojną miejscowość.

Grażyna Malczuk,
radna SLD
– Póki co robię remont domu, więc o urlopie jeszcze nie myślę. Natomiast w sierpniu z synem, jak co roku wyjadę na żagle na Mazury, na dziesięć dni.

Krzysztof Mróz
radny PIS
– Na urlop wybieram się w sierpniu. Wyjadę nad polskie morze, ale nie wiem jeszcze gdzie.

Huber Papaj,
przewodniczący rady miejskiej
– Od 1 do 9 sierpnia spędzimy z narzeczoną nad naszym polskim morzem, gdzie jeździmy co roku od 3 - 4 lat. W tym roku wybierzemy okolice Ustki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1034
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group