Sobota, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 5374
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: VII Festiwal Muzyki Teatralnej

Poniedziałek, 13 czerwca 2011, 16:04
Aktualizacja: 16:05
Autor: Agrafka
Region: VII Festiwal Muzyki Teatralnej
Fot. Organizatorzy
Muzyka, spektakle, studia i filmy to kolejne propozycje na ten tydzień dla uczestników VII Festiwalu Muzyki Teatralnej.

Koncert School of the Wight, czyli pieśni Johna Dolanda w wykonaniu Marii Skiby, śpiewającej sopranem i Franka Pschicholza grającego na lutni odbędzie się 13 czerwca o 16.30 w Kościele pw. Św. Antoniego Padewskiego w Piechowicach. Teatr Cinema wystawi spektakl „Hotel Dieu” w reżyserii Zbigniewa Szumskiego z muzyką na żywo w wykonaniu School of the Night z Berlina. Występ będzie miał miejsce 14 czerwca o 19.00 w Sali widowiskowej MDK „Muflon”.

15 czerwca o 19.00 w Sali widowiskowej MDK „Muflon” rozpocznie się studium teatralne „Król kier znów na wylocie”. Muzyka oparta jest na kompozycjach Johna Zorna. Spektakl poprzedzi projekcja filmu z podróży grupy na wschód Europy. Pokaz filmu „Salome” z udziałem zespołu Pantomimy Wrocławskiej wg pomysłu Henryka Tomaszewskiego, w reżyserii Andrzeja Brzozowskiego, z muzyką Augustyna Blocha odbędzie się 16 czerwca o 17.00 w Biurze Wystaw Artystycznych. Projekcja zorganizowana jest w ramach VII Festiwalu Muzyki Teatralnej.

Koncert pod dyrekcją Mieczysława Gawrońskiego, w wykonaniu Agaty Zubel (mezzosopran) i Chóru Cantores Mineres Wratislavienses, który dedykowany jest pamięci Henryka Tomaszewskiego w 10. Rocznicę jego śmierci odbędzie się 17 czerwca o 19.00 w Filharmonii Dolnośląskiej. Muzykom towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Dolnośląskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group