Czytających: 11279

Jelenia Góra: Victoria rozbiła ekipę z wyższej ligi

Niedziela, 31 stycznia 2021, 9:26
Aktualizacja: 9:30
Victoria Jelenia Góra, która jest liderem A-klasy, pokonała ekipę z klasy okręgowej - Victorię Ruszów 10:2! Był to pierwszy sparing jeleniogórzan podczas zimowej przerwy w sezonie.

Mecz został rozegrany na bocznym boisku stadionu przy ul. Złotniczej w systemie 3x30 minut. Już na początku spotkania miejscowi pokazali, że nie zapadli w zimowy sen i doskonale pamiętają jak się strzela gole. Szybkie prowadzenie 3:0 było jedynie zapowiedzią tego, co działo się dalej. Po golu na 3:1, ekipa Bartosza Gęcy zdobywała kolejne bramki i ostatecznie skończyło się pogromem 10:2.

Victoria Jelenia Góra - Victoria Ruszów 10:2

Victoria: Harasimowicz - testowany, Jasiński, Okowiński, Maryszczak, Kocot, Rudnicki, Roskowiński, Dudek, testowany, Śnieżek oraz Tusiński, Becker, Sobczak, Kogut, Gęca, Buławski.

Kolejne spotkanie lider A-klasy rozegra 6 lutego, a jego rywalem będzie czwartoligowy Gryf Gryfów Śląski. Mecz zostanie rozegrany na bocznym boisku stadionu przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze.