Czwartek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 10204
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: VI kolejka Jeleniogórskiej Ligi Biznesu - relacja i foto

Niedziela, 20 lutego 2005, 0:00
Aktualizacja: Środa, 8 lutego 2006, 14:52
Autor: PK
Jelenia Góra: VI kolejka Jeleniogórskiej Ligi Biznesu - relacja i foto
Fot. Damian Milko i MT
Od mocnego uderzenia rozpoczęła się VI kolejka Jeleniogórskiej Ligi Biznesu. Już w pierwszej parze los zetknął ze sobą lidera Dolfamex z posiadającą bardzo duże aspiracje Jelfą. „Aptekarze” pokonali w poprzedniej kolejce zespół Przyjaciół GOLA i zapowiadali teraz pokonanie lidera. Jak się okazało swoje słowa zamienili w czyny i po twardym, zaciętym spotkaniu zwyciężyli 3-1! Zwycięstwo to było możliwe głównie dzięki znakomitej skuteczności Krzysztofa Kołodzieja, który popisał się hat-trickiem w tym spotkaniu. Aktualnie pan Krzysztof ma już 5 goli na swoim koncie i zajmuje 4 miejsce w klasyfikacji strzelców JLB.

Jako drudzy na parkiecie w hali MOS pojawili się piłkarze EnergiiPro i Jelenia Plast. Był to mecz bez historii zakończony pewnym zwycięstwem „Energetyków” 4-0. Podobny przebieg do tego spotkania miały kolejne dwa mecze. W pierwszym z nich Draexlmaier pokonał PKS 4-1, a w drugim Jelonka.com uległa PMPoland 0-4. Niestety porażki Jelonki powoli stają się smutną tradycją, ale tym razem „Obrona Częstochowy” bardzo długo przynosiła pożądany efekt i dopiero na pięć minut przed końcem rywale zdobyli pierwszego gola.
Na zakończenie kolejki doszło do drugiego tego dnia meczu na szczycie. Tym razem spotkali się Przyjaciele GOLA i FC Temida. Nieoczekiwanie faworyzowany team FC Temida uległ Przyjaciołom GOLA 0-2. Stało się to możliwe dzięki golom Bukata i Milewskiego, oraz dobrej postawie całego zespołu, który podjął rękawice i pozostawił po sobie dobre wrażenie. Nieźle zaprezentowali się również „Prawnicy” jednak ich pech polegał na tym, że trafili tego dnia na dobrze usposobionego rywala. Po tej kolejce Temida spadła na 5 pozycję w tabeli, a Przyjaciele GOLA awansowali na 3 lokatę, którą ciężko im będzie utrzymać zważywszy, iż pauzują w VII kolejce.
Jako najciekawsze wydarzenie VII kolejki jawi nam się spotkanie PMPoland z FC Temida, obie ekipy usadowiły się na dobre w czołówce i możemy się spodziewać wielu emocji w tym spotkaniu. Zachęcamy Państwa do obejrzenia tego jak i innych meczów następnej kolejki JLB. Hala MOS przy ulicy Złotniczej, poniedziałek 21 lutego od godziny 19-tej. Zapraszamy w imieniu swoim i organizatorów: Salonu Piłkarskiego „PACO FUTBOL” i Szkółki Piłkarskiej „GOL”.

PK - Jelonka.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
964
Jest nowy
6%
1-5 lat
14%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
 
Aktualności
Zaklęcie rozświetliło choinkę
 
Aktualności
Huczne otwarcie lodowiska
 
Aktualności
Choinka koło Ratusza już świeci
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group