Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8491
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Uwięził dziecko w mieszkaniu?

Czwartek, 13 sierpnia 2009, 7:40
Aktualizacja: Piątek, 14 sierpnia 2009, 7:49
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Uwięził dziecko w mieszkaniu?
Fot. Angela
Ośmioletnia dziewczynka wyszła wczoraj na balkon jednego z mieszkań przy ulicy Klonowica i płacząc wzywała pomocy. Twierdziła, że została zamknięta w mieszkaniu jakiegoś mężczyzny. Chciała skakać z balkonu. Uwolnili ją strażacy i oddali pod opiekę matki. Sprawę bada policja.

Lokatorów budynków przy ulicy Klonowica, przechodniów i pracujących w pobliżu sprzedawców z codziennych obowiązków wczoraj około południa wyrwał krzyk dziecka. Na balkonie jednego z mieszkań na drugim piętrze stała ośmiolatka z Jeleniej Góry, która krzyczała i płakała. Prosiła o uwolnienie jej z mieszkania. Twierdziła, że została w nim zamknięta. Była tak roztrzęsiona, że sama chciała przechodzić przez barierki balkonu.

Na miejscu natychmiast pojawili się strażnicy miejscy, którzy uspokoili dziewczynkę i wezwali straż pożarną i policję. Strażacy za pomocą drabiny weszli do mieszkania, otworzyli drzwi i wypuścili dziecko. Dziewczynka twierdziła, że w mieszkaniu spędziła całą noc.

Matka dziecka mówi natomiast, że córka nocowała w domu. Kiedy próbowaliśmy z nią porozmawiać, była jednak wulgarna. Chwile później na miejscu pojawił się inny mężczyzna, kolega właściciela, który twierdził, że wyszedł po papierosy i nieświadomie zamknął drzwi. Jak powiedzieli nam sąsiedzi, którzy prosili o anonimowość, do tego mieszkania często przychodzą dzieci w różnym wieku, zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

– Nie ma o czym mówić, to melina, szkoda słów – usłyszeliśmy. My się boimy, nie wtrącamy się, nic nie słyszeliśmy. Nic nie wiemy. Obecnie policja ustala, jak dziewczynka znalazła się w mieszkaniu i ile w nim przebywała. Sprawdzi też, czy nie zrobiono jej krzywdy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
513
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group