Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 12421
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Uwiecznij piękno Karkonoszy na zdjęciach i wygraj nagrody

Niedziela, 14 października 2012, 8:23
Aktualizacja: 8:24
Autor: Organizatorzy
Region: Uwiecznij piękno Karkonoszy na zdjęciach i wygraj nagrody
Fot. Organiatorzy
Powiat Jeleniogórski zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Mam w sobie ducha gór”, którego celem jest ukazanie piękna jesiennego krajobrazu Karkonoszy i uwiecznienie go na fotografii. Konkurs potrwa od 8 do 22 października br. Nagrodami są zestawy upominkowe z logotypem Karkonoszy.

Do uczestniczenia w konkursie fotograficznym wszystkich miłośników Karkonoszy zapraszają gminy powiatu jeleniogórskiego, Starostwo Powiatowe oraz miasto Jelenia Góra. Prace w dwóch tematach: „Krajobraz Karkonoszy” lub „Roślinność Karkonoszy” można przesyłać na adres duchkarkonoszy@onet.pl. W konkursie udział mogą wziąć profesjonalni fotografowie, pasjonaci fotografii, zajmujący się robieniem zdjęć amatorsko, a przede wszystkim miłośnicy gór.

Konkursowe zdjęcie musi zostać wykonane na terenie Jeleniej Góry lub jednej z 9 okalających ją gmin (tj. Karpacza, Szklarskiej Poręby, Kowar, Piechowic, Janowic Wielkich, Jeżowa Sudeckiego, Mysłakowic, Podgórzyna i Starej Kamienicy).

Do wygrania są kije do Nordic Walking, bluzy, koszulki, torby ekologiczne i przewodniki „Karkonosze i Łużyce Górne – aktywnie przez cztery pory roku”.

Zwycięzców konkursu wybierze jury, w skład którego wchodzi Wiesław Dzierzba – dyrektor Wydziału Promocji,
Turystyki i Sportu Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze oraz Marian Bochynek – fotograf pochodzący z Janowic Wielkich, specjalizujący się w fotografii przyrodniczej i krajoznawczej, współpracujący z magazynami: Focus, Cosmopolitan i Poznaj Świat, autor wystawy „Skalny Świat Rudaw Janowickich”, wielokrotnie prezentowanej w Polsce i w Austrii. Członkiem komisji będzie również Zygmunt Trylański, fotograf zawodowo związany ze Szklarską Porębą, członek Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego oraz grup twórczych Sektor, A-74, Gama 74, autor wielu wystaw indywidualnych, zdobywca nagrody Grand Prix Wenus ’77.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie: http://issuu.com/publicon/docs/regulamin_konkursu_karkonosze .

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (42)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
680
Jest nowy
6%
1-5 lat
14%
5-10 lat
18%
10-20 lat
43%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Interwencja na Podwalu
 
112
Palił się komin
 
112
Zmarł po wybuchu
 
Kultura
Rozbójnik w Cieplicach
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group