• Poniedziałek, 26 sierpnia 2019
  • Godz. 8:49
  • Imieniny: Aleksandra, Marii, Wiktora, Zefiryny
  • Czytających: 4532
  • Zalogowanych: 8
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Uwaga – w niedzielę zmiany w kursowaniu autobusów MZK

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 4 stycznia 2013, 6:49
Aktualizacja: Niedziela, 6 stycznia 2013, 7:42
Autor: Mea
Z powodu przejścia Orszaku Trzech Króli przez centrum Jeleniej Góry 6 stycznia w godz. 13.00–16.00 wyłączony z ruchu będzie Plac Kardynała Wyszyńskiego i Aleja Bankowa, przez co autobusy będą kursować inaczej. Kolejną zmianą w działalności Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego, którą wprowadzono od 1 stycznia, jest brak możliwości zakupu biletu miesięcznego w placówkach pocztowych.

MZK chce ułatwić przemarsz Orszaku Trzech Króli. - Łączymy się z orszakiem, dlatego skierowaliśmy autobusy na inne trasy, by osoby uczestniczące w uroczystości mogły spokojnie przejść ulicami centrum Jeleniej Góry – powiedział Jerzy Wrona, członek zarządu MZK w Jeleniej Górze.

Na przystankach zostaną wywieszone informacje ze zmianami kursów autobusów linii: nr 2, 5, 7, 27, 9, 14, 10, 19. – Czasy przyjazdów autobusów mogą się zmienić o 2 minuty, jednak nie będą to znaczące opóźnienia – dodaje Jerzy Wrona.

Autobusy linii nr 1, na odcinku od przystanku „Podwale” do przystanku „Wyczółkowskiego”, będą kursowały objazdem przez ul. Jana III Sobieskiego, Karola Miarki, Spółdzielczą, Powstańców Wielkopolskich i Lipową z pominięciem przystanków: „Bankowa”, „Teatr”, „Sąd”, „Mała Poczta”.
Autobusy linii nr 2, na odcinku od przystanku „Podwale” do przystanku „Karola Miarki-Okopowa”, będą kursowały objazdem przez ul. Jana III Sobieskiego, Karola Miarki z pominięciem przystanków: „Skłodowskiej-Curie”, „Mała Poczta”, „Lipowa”.

Autobus linii nr 5 będzie kończył i rozpoczynał swój bieg na przystanku „Podwale” z pominięciem przystanków: „Teatr”, „Bankowa”. Natomiast autobusy linii nr 7 i 27, na odcinku od przystanku „Podwale” do przystanku „Żeromskiego”, będą kursowały objazdem przez ul. Jana III Sobieskiego, Karola Miarki, Spółdzielczą, Powstańców Wielkopolskich i Lipową z pominięciem przystanków: „Skłodowskiej-Curie”, „Mała Poczta”, „Mała Poczta”.

Autobusy linii nr 9 i 14, na odcinku od przystanku „Urząd Miasta” do przystanku „Mała Poczta”, będą kursowały objazdem przez Al. Wojska Polskiego z pominięciem przystanków: „Bankowa”, „Skłodowskiej-Curie”.

Autobus linii nr 10, na odcinku od przystanku „Różyckiego-Ogińskiego” do przystanku „Tunel”, będzie kursował objazdem przez ul. Różyckiego, Złotniczą, W. Pola z pominięciem przystanków: „Drzymały”, „Osiedle Robotnicze”, „Podwale”, „Bankowa”, „Urząd Miasta”, „Kochanowskiego”.

Autobus linii nr 19, na odcinku od przystanku „Teatr” do przystanku „Krasickiego”, będzie kursował objazdem przez ul. Piłsudskiego, Matejki, W. Polskiego z pominięciem przystanków: „Bankowa”, „Skłodowskiej-Curie”.

Ponadto od 1 stycznia wstrzymana została, do odwołania, sprzedaż biletów miesięcznych w placówkach pocztowych w związku z wejściem nowego cennika przewozu oraz wewnętrznych przyczyn technicznych Poczty Polskiej. – Ubolewamy nad tym, bo im więcej punktów dystrybucji, tym łatwiejszy dostęp dla pasażerów do biletów miesięcznych. W niektórych gminach poczta jest jedynym miejscem, gdzie można kupić taki bilet. Jednak otrzymaliśmy informację od Poczty Polskiej, że ze względu na skomplikowane procedury, nie uda się uruchomić tej sprzedaży w styczniu – informuje Jerzy Wrona. - Mamy nadzieję, że sprzedaż zostanie wznowiona już w lutym, najdalej w marcu – dodaje.

Obecnie bilety miesięczne można nabyć w kasie biletowej MZK w Jeleniej Górze przy ul. Wolności 145, która jest czynna od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych, w dniach od 4 do 27 każdego miesiąca w godz. 7:00 - 14:00, natomiast w dniach od 28 do 3 (każdego miesiąca) w godz. 7:00 - 16:00.
Pozostałe punkty sprzedaży w Jeleniej Górze: ul. Różyckiego 19 – kiosk Pod Arkadami, ul. Kiepury 58 - kiosk naprzeciw siedziby ZUS, ul. Bacewicz - kiosk na przystanku „Sygietyńskiego”, ul. Wolności 246 - punkt TOTO koło Apteki "Pod Koroną", ul. Wolności 45 - sklep "CARO" koło przystanku "Mała Poczta" w kierunku Zabobrza, ul. Podwale - kiosk przy przystanku Podwale, ul. Morcinka - kiosk przy SP nr 10, ul. 1-go Maja - kiosk na przeciw GUS, ul. Różyckiego-Karłowicza - kiosk przed wejściem na Ryneczek, ul. Bankowa 26 - sklep kosmetyczny przy przystanku "Bankowa" w kierunku do ul. Podwale, Os. XX-Lecia - "EUROKIOSK", Plac Ratuszowy - tramwaj, ul. Drzymały - kiosk przy schodkach, Plac Piastowski 24 – kiosk w Cieplicach. Ponadto bilety można nabyć również w Piechowicach przy ul. Żymierskiego - kiosk przy przystanku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (54) Dodaj komentarz

~jelonekM 4-01-2013 7:48
Czymże jest podróż w kosmos wobec skomplikowanej procedury sprzedaży biletów ?
~Miś 4-01-2013 10:10
Skoro pisanie do nich od dwóch lat nie wystarcza. TO Poproszę o innego przewoźnika bo ten co jest to jest niekompetentny i nie udolny.. I to nie chodzi o te podwyżki tylko o ten rozkład jazdy które to autobusy w godzinach szczytu jeżdżą stadami a potem długie nic i za mało jest autobusów na głównych liniach i co najważniejsze brak połączeń przesiadkowych... Do d...y gdy mam płacić krocie za bilety miesięczne a do bracy i tak połowę drogi muszę iść z buta bo akurat przed nosem ucieka autobus lub jego brak...
~ 4-01-2013 10:47
jednym ułatwić, reszcie utrudnić
~autobahn 4-01-2013 10:48
w Jg mzk robi to co robi (czytaj wykańcza samą siebie) bo nie ma konkurencji, więc siedzą i śpią... jakby była konkur,,, to szybko by im miotła w pupie zalatała ,,, a tak ? nie wiedzą nawet do czego służy autobus... no bo i po co wiedzieć>? wożą się stadami drogo ale jak to? czemu ludzie nie chcą wsiadać?przecież stadami jeżdzą i jeszcze źle? podjeżdza najpierw nr 7 a za nim 6 hehe dowyboru do koloru tylko nie wiedzieć czemu jak ktoś biegnie to kierowca zamyka drzwi przed nosem i odjeżdza ... no bo po co kolejny pasażer>? ważne że on ma prace n nie??? buhaha
~ 4-01-2013 10:52
Orszak powinny kończyć przejazdem takie ładne czerwone autobusy. Pan Wrona z MZK wypowiadający się każdego dnia na forum jelonki to od 1 stycznia kandydat na nowego prezesa MZK? Gdziie zapodział się niezatapialny przez 40 lat dyrektor - prezes Woźniak?
~alexpand52 4-01-2013 11:45
Poważna zmiana w kursowaniu. Autobusy będą jeździły wyłącznie do tyłu...Zwrócą się koszta eksploatacji...
~nowy234 4-01-2013 12:04
eh i znowu zmiany
~alexpand52 4-01-2013 12:08
Jeżdżąc do tyłu i cofając liczniki bedą coraz tańsze bilety. A sam pomysł podsunął PIS. W czasach swoich pseudorządów opracowali pionierską sytuację lawinową. Wprowadzili piąty ostatni stopień zagrożenia lawinowego. "5 - Lawiny zapieprzają pod górę".
~qwertyś 4-01-2013 13:40
a ja sobie nie życze żadnych manifestacji ulicznych i obnoszenia sie ze swoją wiarą publicznie!!!
~qwertyś 4-01-2013 14:17
a ja sobie nie życze żadnych manifestacji ulicznych i obnoszenia sie ze swoją wiarą publicznie!!!
~uwaga 4-01-2013 15:10
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=425958430806185&set=a.387800764621952.88623.100001760953826&type=1&theater
~ 4-01-2013 16:19
Pan Jerzy Wrona łączy się z orszakiem. Gratuluję katolickiego ilorazu inteligencji, panie Wrona. Przypominam, że średniowiecze DAWNO minęło.
~Irysek 4-01-2013 16:27
Ja też sobie nie życzę Obnoszenia ze swoją wiarą.Po co się tak modlić wystarczy postępować etycznie.
heniekk 4-01-2013 19:58
Znowu jakieś parady, marsze równości i inne dewiacje? Niech se maszerują po rondzie w Strzegomiu...
CН.W.D.P. 4-01-2013 20:14
SKANDAL!! TRZECH KRÓLI WYBIERA SIĘ NA PRZECHADZKĘ PO MIEŚCIE, A TAKIE UTRUDNIENIA W RUCHU MIEJSKIM... CO TO ZA KRÓLOWIE W OGÓLE SĄ?? PRZECIEŻ POLSKA NIE JEST MONARCHIĄ, ŻE PRZED KRÓLAMI MAMY KLĘKAĆ??
~uolaboga 4-01-2013 20:25
Ja tam lykam kwasa w ten dzien,i mam gdzies jakies pochody 3kroli,
~ULILOLI 4-01-2013 21:37
NA TO W JELENIEJ PIENIĄDZE SĄ, ALE NA WALKĘ Z BEZROBOCIEM NIE MA...
~XD 4-01-2013 21:47
proszę o pomoc w rozwijaniu strony mającej na celu wspomóc MZK
~ 4-01-2013 23:53
Panie ch.w.d.p coś mi się wydaje, ba... jestem pewien, że życie nauczyło Cię klękać jak tylko jest coś do ugrania! Nie potępiaj człowieczku innych za to co i Ty robisz!!! Pozdrawiam.
CН.W.D.P. 5-01-2013 0:06
TRZEM KRÓLOM KIEDYŚ SIĘ WYDAWAŁO, BA... BYLI PEWNI, ŻE ZIEMIA JEST PŁASKA...
~bloood 5-01-2013 0:14
No nie jeden z diabłem za skórą tam poleci w pierwszym szeregu.....
~ 5-01-2013 0:25
Tylko owsik wam Pomoże wrzycaj grosze w jego łoże to eutanazje mata z
~ 5-01-2013 6:59
... a czy to ich królestwu umniejszało?
~eustachy 5-01-2013 9:33
O rajuśku ale utrudnienia w komunikancji przez stado beretów
~mikol 5-01-2013 10:07
armaGiedon dosłownie ola boga jak t jezdzic po jelonce
~anonim26 5-01-2013 10:34
niech se do lasu ida maszerowac albo psychiatryka
~alexpand52 5-01-2013 10:39
Notrudno. Na każdym kroku karzą za jazdę rowerem, prowadzenie wózka po jednym piwie. Pieszo też łapią i legitymują. Trzeba odnowić i wyremontowac poniemieckie przejścia podziemne i zbudowac ekspresową kolejke. Tam policjanci nie zdążą łapać. Podróż z uwagi na warunki będzie tania.
~ 5-01-2013 12:30
DOLNOŚLĄZAK. Pochody 1-majowe defilowały ulicą 15-Grudnia /dziś Bankowa/. Na czas trwania pochodu tramwaje /MPK/ nie jeździły. Cieszy fakt, że czerwone defilady zastąpiono czarnymi procesjami. Tylko po co zamykać główną arterię miasta. Przecież królewska procesja może odbyć się od żłobu Erazma&Pankracego do żłobu Łaski via królewska Brama Brandenburska z przepięknymi orłami z epoki
~ 5-01-2013 12:36
Cd. Procesja - na chwil kilka - winna się zatrzymać przy cerkwi prawosławnej i w imię jedności chrześcijan odbyć krótkie modły przy krzyżach pokutnych wmurowanych w świątynię. DOLNOŚLĄZAK
CН.W.D.P. 5-01-2013 12:48
KRÓLESTWU NIE UMNIEJSZAŁO... ALE INTELEKTOWI. ZNACZNIE WIĘKSI BY BYLI, GDYBY IM SIĘ NIE WYDAWAŁO, BA... NIE BYLI PEWNI... I TO SAMO TYCZY SIĘ CIEPIE, "PEWNIACZKU"...
~ 5-01-2013 14:22
... gdybyś urodził się przynajmniej za tysiąc lat, to sam byś się z siebie żyjącego i myślącego obecnymi realiami smiał... głośno śmiał, panie chwdp!!! Ludzie nadal są bardzo mali i bardzo niewiele wiedzą... no chyba że Ty.., że Ty wiesz więcej pewniaczku;-) Pozdrawiam:-)
CН.W.D.P. 5-01-2013 15:24
CHYBA BYM SIĘ NIE ŚMIAŁ... BOWIEM JA NICZEGO NIE JESTEM PEWIEN. WIĘC NIE WYZYWAJ MNIE OD "PEWNIACZKÓW"... WŁAŚNIE HISTORIA POKAZUJE MI, IŻ NIE WARTO BYĆ NICZEGO PEWNYM - ANI TWIERDZEŃ NAUKOWYCH, ANI WIERZEŃ MISTYCZNYCH. DLATEGO TEŻ NAWET BÓG JEST DLA MNIE NIEWIADOMĄ I W ŻADEN SPOSÓB NIE JESTEM PEWIEN, CZY ON JEST, CZY TEŻ GO NIE MA...
~ 5-01-2013 16:13
To się zatem przez całe życie chowaj za czyimiś plecami jeśli nie jesteś niczego pewien Panie chwdp... Życiowa niepewność, to jedynie stanie w miejscu... Mnie ciekawi co znajduje sie "za zakrętem" Ps. Bez odbioru!
CН.W.D.P. 5-01-2013 16:56
NIE ODBIERAJ... ZAPOMNIAŁEM, A PRZECIEŻ JEDNAK JA JESTEM PEWIEN JEDNEJ RZECZY!! PEWIEN JESTEM, IŻ "ZA ZAKRĘTEM" JEST ŚMIERĆ... I JAKBY SIĘ KTO W ŻYCIU SWEM NIE SPINAŁ, TO CZEKA GO TO SAMO, CO MNIE, KTÓREN W SPOKOJNEJ SZCZĘŚLIWOŚCI SWEGO BYTU OBSERWUJĘ Z ROZBAWIENIEM ROZGORĄCZKOWANYCH "ZAGLĄDACZY ZA ZAKRĘT"... NIE ZAUWAŻAM, BYM ZA CZYJEKOLWIEK PLECY SIĘ CHOWAŁ... RACZEJ WIDZĘ ŚWIAT I WIĘKSZOŚĆ LUDZI GO ZALUDNIAJĄCYCH NIEJAKO Z GÓRY, BĘDĄC PONAD TO WSZYSTKO, CO LUDZKOŚĆ WYPRAWIA W TYM ŻYCIU... OBOK MNIE JEST WPRAWDZIE TYLKO SZCZĘŚCIE!! ALE TRUDNO MI POWIEDZIEĆ, ABYM CZUŁ SIĘ SAMOTNY...
~ 5-01-2013 19:43
http://www.youtube.com/watch?v=-52lr1pRBfE
~ 5-01-2013 19:54
Polska to kraj potężnej korupcji i lider europejski w tej dziedzinie, a sumując wszystkie drakońskie podatki, jesteśmy w Europie najbardziej łupionym przez państwo narodem. Żadne państwo w Unii Europejskiej nie utrudnia tak własnym obywatelom zakładania i prowadzenia firm jak III RP, która zajmuje pod tym względem 70 miejsce na świcie. Jeżeli zaś chodzi o łatwość uzyskania pozwoleń na budowę zajmujmy 164 miejsce. Po względem prostoty i łatwości płacenia podatków znajdujemy się na zaszczytnym 121 miejscu. III RP to kraj przodujący w UE, jeśli chodzi o poziom ubóstwa, a bieda wśród dzieci plasuje nas w haniebnej szpicy europejskich rankingów. Jeżeli dodamy do tego, że według danych, OECD przeciętny Polak pracuje aż 2015 godzin w roku i zostawia daleko w tyle Japończyków czy Niemców,
CН.W.D.P. 5-01-2013 20:05
KOWARCZYKU, WSPANIALE, IŻ POINFORMOWAŁEŚ NAS TU, JAK WIELCE NIEUDOLNEGO KRAJU OBYWATELEM JESTEŚ...
~autobusoholi 5-01-2013 22:02
autobusowniajg.manifo.com - stronka o MZK, zachęcam do pomocy w jej tworzeniu :)
rymcycymcy 6-01-2013 1:23
05-01-2013 19:54 | ~ | ...ale pod względem ilości króli na ulicy będziemy przodować ! :) ...i tym optymistycznym akcentem ...
~ 6-01-2013 5:51
Czyli mam czekać jedynie na śmierć.., a między narodzinami, a tą śmiercią nijak oczywistą, ma być jedynie wielkie NIC? Emocje, miłość, ciekawość, wzloty i upadki, chwile radosnej szalonej emocji i zabawy o piątej rano na plaży nad oceanem, pokonywanie własnych słabości... czy tego niema, nie istnieje??? Refren pewnej obłędnie pięknej piosenki , to nie banał!!! W życiu piekne są tylko chwile... Ja jestem kolekcjonerem takich chwil, bo już taki się urodziłem... Ps. jednak bywa tak, że życie bardzo boli, a nic sie na to nie poradzi... Kiedyś to zrozumiesz, byle nie zbyt pózno...
~ 6-01-2013 5:55
Yrezi Rewor:-)
CН.W.D.P. 6-01-2013 15:41
ZACZYNASZ PLĄTAĆ SIĘ W ZEZNANIACH... ☺☺☺
CН.W.D.P. 6-01-2013 17:15
Z PIOSENEK BARDZIEJ PODOBA MNIE SIĘ TA, GDZIE AUTOR MÓWI: "Sprawiedliwość i prawda to jest dla mnie wszystko". MNIEJ TROCHĘ TA, KTÓREJ AUTOR ŻYŁ DLA SAMYCH CHWIL, BOWIEM ŻYCIE JEGO OBFITOWAŁO TYLKO W CIERPIENIE... ZAŚ O "ZAGLĄDACZACH ZA ZAKRĘT" PIĘKNIE OPOWIADA TEKST PIOSENKI, KTÓREJ OSTATNIE SŁOWA BRZMIĄ: "Zaczekamy! , Coś być musi, coś być musi, do cholery, za zakrętem!" Yrezi, NIE KOMBINUJ... "Żyj, po prostu prawdziwie żyj, dla ludzi życzliwość miej, miej jedną tę samą twarz. A gdybyś miał choć raz wątpliwości cień, to w sercu poszukaj swym przepisu na świat." NIE POZDRAWIAM, BO CZARÓW NIE UPRAWIAM...
~Yrezi Rewor 7-01-2013 7:46
Panie chwdp... Jeśli bawimy się już w dostosowywanie utworów do danej osobowości, to z Tobą i Twoją postawą kojarzy mi się utwór "Zegarmistrz światła purpurowy" Trochę się już nauczyłem wartośći tego świata... Teraz wybacz, czas na drogę do Krakowa.., w końcu..., bo już bardzo tęsknie za tym miastem... Pozdrawiam
CН.W.D.P. 7-01-2013 12:47
BAW SIĘ... JA NIE ZAUWAŻYŁEM, BYŚMY BAWILI SIĘ W DOSTOSOWYWANIE UTWORÓW DO CZYJEJŚ OSOBOWOŚCI, ALE NIE SZKODZI NIC... TWOJE ŻYCIE I TWOJA SPRAWA, CO Z NIM ROBISZ. ZA MIASTEM TĘSKNISZ...?? CIEKAWE SZALENIE!! PRZYPOMINASZ MI SŁYNNĄ Vikusię - GŁUPOTY GADASZ I GŁUPOTAMI SIĘ CHWALISZ... ZACZYNASZ MI SIĘ PODOBAĆ!!
~Yrezi Rewor 7-01-2013 20:17
Dobrze jest wracać..:-) Mam nieodparte wrażenie, że specjalistą od głupot jesteś na tym forum jednak Ty;-) Marne, te Twoje riposty.., Nasuwa mi się jedynie myśl Jean-Paula Sartre, że kto ma przeciwko sobie głupców zasługuje na zaufanie. Ps. Te, jak określasz "głupoty" to wiele radości i przygody.., ale fakt, to już moja sprawa! Pozdrawiam :-D LIVE;-)
CН.W.D.P. 7-01-2013 22:15
PRZYZNAJESZ, ŻE TWOJA SPRAWA, A JEDNAK DALEJ PUBLICZNIE SIĘ CHWALISZ... TO MĄDRE?? ZAŚ TO, IŻ MASZ WRAŻENIE, W DODATKU NIEODPARTE, ZAŚWIADCZA TYLKO, ŻE ULEGASZ ZŁUDOM I W DODATKU NIE POTRAFISZ ICH ODEPRZEĆ. NO I POZDRAWIASZ... POZDRAWIASZ... A JA WCIĄŻ CHORUJĘ. COŚ NIE DZIAŁAJĄ TE TWOJE GUSŁA... CZYM NAM JESZCZE "ZABŁYŚNIESZ"?? MOŻE RZUĆ TEKSTEM: "BEZ ODBIORU". TYLE SAMO JEST WART, CO TWOJE POZDRAWIAM...
~Yrezi Rewor 8-01-2013 7:27
Wydaje mi się, że to jednak Ty chcesz na tym forum zaistnieć... Dajesz temu dowód pisząc jedynie wielkimi literami, posiadając lekko kontrowersyjny nick i pisząc przeważnie " zaczepne złote myśli" Niestety nie masz nawet zielonego pojęcia kiedy skończyć, oraz kiedy Cię ktoś delikatmie wkręca:-) Przepraszam za wyrażenie, ale taki to "głupiomądry" ten Twój styl bycia... Tak to czasem jest, że jesli w realu ktoś jest pomijany i ilekceważony szuka poklasku lub zaczepki w sieci... Smutne.., ale prawdziwe! Ja się jedynie internetem bawię w wolnych chwilach.., a Ty? Myślę, że zabawy z Twoją osobą nadszedł czas:-) Na koniec będę orginalny i napiszę... POZDRAWIAM ;-P
~ 8-01-2013 7:31
i radzę znienić nick na CAPS LOCK ;-)
CН.W.D.P. 8-01-2013 10:02
DOCENIAM, IŻ POTRAFISZ PRZYZNAĆ, ŻE TYLKO CI SIĘ WYDAJE... CZYLI ŻE ULEGASZ ZŁUDOM. PODZIWIAM TAKŻE TWOJE ZDOLNOŚCI DETEKTYWISTYCZNE, W SZCZEGÓLNOŚCI UMIEJĘTNOŚĆ INTERPRETACJI DOWODÓW... CHCESZ WSTĄPIĆ DO POLICJI?? BYLIBYŚMY WNIEBOWZIĘCI MAJĄC TAKIEGO JOHNA WATSONA... JA, NIESTETY, INTERNETEM NIE BAWIĘ SIĘ, LECZ W NIM PRACUJĘ. A BAWIĘ SIĘ TARGAJĄC ŁACHA Z LUDZI, KTÓRZY BAWIĄ SIĘ INTERNETEM. INTERNET ZA DROGA RZECZ, BY SIĘ NIM BAWIĆ - ZNACZNIE ROZSĄDNIEJ CIĄGNĄĆ Z NIEGO KORZYŚCI, JAKIE ON ZE SOBĄ NIESIE... ALE BAW SIĘ DALEJ!! MI SIĘ PODOBA...
CН.W.D.P. 8-01-2013 10:04
I TEŻ DAM CI RADĘ: JEŚLI CZEGOŚ NIE WIESZ, TO SIĘ ZAPYTAJ KOGOŚ, KTO WIE, BO POLEGANIE NA DOMYSŁACH RODZI KONFLIKTY...
~Yrezi Rewor 8-01-2013 11:32
... tak, tak, oczywiście...
~Yrezi Rewor 8-01-2013 12:06
Ładna dziś pogoda...
CН.W.D.P. 8-01-2013 14:02
POGODĘ PODOBNO WYMYŚLILI LUDZIE, KTÓRZY NIE MIELI NIC DO POWIEDZENIA... ŁADNIE Z ICH STRONY!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group