Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 5799
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uwaga! Nie będzie przejazdu ul. Mickiewicza

Wtorek, 26 maja 2020, 13:52
Aktualizacja: Czwartek, 28 maja 2020, 11:10
Autor: UM Jelenia Góra (komunikat)
Jelenia Góra: Uwaga! Nie będzie przejazdu ul. Mickiewicza
Fot. Archiwum
Ze względu na prowadzone roboty drogowe w ciągu ulicy Mickiewicza w Jeleniej Górze, najbliższym czasie (to znaczy w dniach 28 i 29 maja, tj. czwartek i piątek) ulica ta zostanie zamknięta dla ruchu od skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego aż do zbiegu ulic Słowackiego/Głowackiego.

Przejazd tym odcinkiem drogi nie będzie możliwy ze względu na konieczność pokrycia jezdni w różnych jej fragmentach nową nawierzchnią bitumiczną. Za utrudnienia przepraszamy.

Ruch pojazdów na tym kierunku przejmie ulica Słowackiego, która w tym czasie będzie ulicą o ruchu dwukierunkowym. Będzie ona w okresie zamknięcia odcinka ulicy Mickiewicza odpowiednio oznakowana, niemniej zalecamy ostrożną jazdę, mając na uwadze fakt, że niektórzy z kierowców mogą jechać „na pamięć”.
Operacja pokrycia nową nawierzchnią remontowanych odcinków ulicy Mickiewicza przesuwana była już ze względu na opady. Wykonawcy przewidują, iż utrudnienia – jeśli pogoda będzie sprzyjać – będą trwać tylko dwa dni, w przypadku pogorszenia pogody prace mogą się nieco wydłużyć.

W dalszym toku remontu przewidywane jest też zamknięcie ulicy od zbiegu ulic Głowackiego/Słowackiego aż do skrzyżowania z Wesołą, niemniej na tym odcinku – ze względu na fakt, że w każdą stronę zbudowane są dwie nitki drogi – możliwe jest wprowadzenie przejazdów po jednym pasie, więc unikniemy całkowitego zamknięcia ruchu.

Twoja reakcja na artykuł?

3
33%
Cieszy
2
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
11%
Smuci
2
22%
Złości
1
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group