Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 7502
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Uśmiech Pana Boga na Zabobrzu

Poniedziałek, 21 czerwca 2010, 8:38
Aktualizacja: 9:06
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Uśmiech Pana Boga na Zabobrzu
Fot. Łukasz Płocki
Nie sprawdziły się prognozy pogody, w których synoptycy straszyli deszczem. Tym większa była radość parafian kościoła św. Wojciecha na Zabobrzu, którzy wczoraj wzięli udział w dorocznym, trzecim już, Pikniku Parafialnym.

Gospodarzem festynu był ceniony i lubiany przez wszystkich ksiądz Jerzy Jastrzębski, miejscowy wikariusz, który – ze sporą dawką humoru – prowadził zabawę. Mówił do wielu mieszkańców Zabobrza, którzy całymi rodzinami dotarli na teren przy kościele św. Wojciecha, gdzie odbywała się impreza

Na scenie swoimi talentami błysnęła młodzież. Był turniej karaoke, pokaz tańca uczniów Szkoły Beaty i Tomasza Taborów. Nie zabrakło zwyczajowej już loterii fantowej. Na szczęśliwców czekały cenne nagrody: rower górski, odtwarzacz DVD, bony towarowe warte 500 złotych i wycieczka do Wiednia, a także wiele innych fantów. Dochód z loterii przeznaczono na zakup kostki brukowej i wyłożenie nią terenu przy kościele.

Zagryzano pajdy chleba ze smalcem i ogórkami małosolnymi. Zainteresowanie wzbudzało też stoisko z produktami pszczelimi oraz kiermasz ciast – wypieków parafian. Dzieci nie nudziły się biorąc udział w wielu grach i zabawach. Nie udało się jedynie zrealizować przejażdżek quadami, ale nie popsuło to humoru zebranym. Kolejny piknik - za rok.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1391
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group