Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 7505
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Uroczyste pożegnanie kowarskich gimnazjalistów

Niedziela, 29 czerwca 2014, 8:14
Aktualizacja: 9:01
Autor: ED
Kowary: Uroczyste pożegnanie kowarskich gimnazjalistów
Fot. Tomasz Raczyński
Absolwenci gimnazjum z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kowarach odebrali w piątek (27.06) w miejskim domu kultury świadectwa oraz nagrody za sukcesy w dziedzinie nauki i sportu, a także za pracę społeczną. Uroczyście pożegnano również dyrektor Grażynę Krakowiak i wicedyrektor Gabrielę Kolaszt, które odeszły na emeryturę.

Wśród nagrodzonych przez burmistrza Kowar Mirosława Góreckiego znaleźli się: Sandra Jaciubek, która odebrała tytuł najlepszego absolwenta gimnazjum. Za pracę na rzecz Kowar nagrodę otrzymał Michał Starak.

Nagrody dla najlepszych sportowców: Iwony Lipki ( z I klasy liceum) oraz Krzysztofa Miklaszewskiego (z II klasy gimnazjum) wręczył natomiast radny Adam Bierowski.

Gimnazjaliści klas I i II oraz licealiści świadectwa ukończenia roku szkolnego odebrali natomiast w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kowarach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
1075
Tak
81%
Nie
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego śnimy? Wpływ snu na życie
Rozmowy Jelonki
W sklepach mówią, że już tak jest, ale tak naprawdę jeszcze nie ma
 
Aktualności
Lada dzień zaczną spuszczać wodę w Pilchowicach
 
Czechy
Tunel, który przybliża Pragę
 
Aktualności
Bal charytatywny Fundacji im. J. Szmajdzińskiego
 
Aktualności
Pół miliona na Wieżę Książęcą
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group