Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 2353
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Uratowany okradł ratownika

Poniedziałek, 6 grudnia 2021, 16:01
Aktualizacja: 16:43
Autor: WAC
Powiat: Uratowany okradł ratownika
Fot. GOPR
Do kuriozalnej, a zarazem smutnej sytuacji doszło w ostatnią sobotę (4.12) w Karkonoszach.

Jak informuje na swoim profilu facebookowym Grupa Karkonoska Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, podczas ewakuacji wychłodzonego turysty, który zdecydował się zdobyć szczyt Śnieżki w samych szortach jeden z ratowników pożyczył mężczyźnie swoją kurtkę. Po zwiezieniu na dół, poszkodowany poprosił o pożyczenie kurtki jeszcze na "momencik", by zejść w niej do auta, ubrać swoje ubrania i obiecał, że za moment ją przywiezie. Niestety mężczyzna wraz z kurtką zniknął. W związku z tym GOPR zapowiedział zgłoszenie sprawy policji.

Drogi turysto, wiemy, że możesz być jeszcze w szoku - apelują goprowcy. - Wciąż wierzymy, że to przypadek i wynika z... roztargnienia. Jednak prosimy o zwrot kurtki, jest to element wyposażenia ratowniczego, oznaczony emblematami GOPR, niezbędny do pracy w ciężkich zimowych warunkach.

Sprawa skradzionej kurtki wywołała spore poruszenie w sieci. Wiele osób deklaruje chęć wzięcia udziału w zbiórce pieniędzy na zakup nowej kurtki dla ratownika. W związku z tym można dokonać wpłaty na kurtkę za pomocą strony: https://fundacja.gopr.pl/ z dopiskiem w tytule - KURTKA.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
14
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
4
4%
Smuci
37
38%
Złości
43
44%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group