Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 16 października
Imieniny: Gerarda, Gawła
Czytających: 7587
Zalogowanych: 58
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Uprawiał ziele konopi indyjskich w ogródku

Piątek, 11 września 2015, 11:14
Aktualizacja: 11:37
Autor: 112
Region: Uprawiał ziele konopi indyjskich w ogródku
Fot. Archiwum Policji
Kara pozbawienia wolności do trzech lat grozi mężczyźnie podejrzanemu o uprawę konopi indyjskich i posiadanie narkotyków. 33–latek twierdził, że miał narkotyki na własne potrzeby.

Do zatrzymania doszło po tym, jak policjanci uzyskali informację, że mężczyzna może mieć w domu narkotyki. Po sprawdzeniu miejsca zamieszkania, podejrzenia potwierdziły się.

Funkcjonariusze w słoiku oraz w woreczkach strunowych znaleźli marihuanę, z której można uzyskać ponad 30 porcji handlowych. Ponadto okazało się, że 33-latek w ogródku pod domem uprawiał pod folią, wśród warzyw, ziele konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli cztery sadzonki.

Sonda

Czy leżałeś kiedykolwiek w szpitalu?

Oddanych
głosów
959
Tak, raz
60%
Tak, jestem tam częstym gościem
25%
Nie, nigdy
15%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Zawał serca? Zrób to by przeżyć, masz 60 minut
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Kultura
Dziś premiera książki jeleniogórzanki – kryminału "Fala"
 
Piłka nożna
Łużyce postawiły się faworytowi
 
Aktualności
Karkonosz dla Pasieki Doliny Bobru
 
Ciekawe miejsca
Krzywe Baszty W Górach Izerskich – nieludzką ręką utworzone
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group