Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 2566
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Upił się i naubliżał policji

Wtorek, 23 września 2008, 16:07
Aktualizacja: 16:07
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Upił się i naubliżał policji
Fot. Archiwum
Trzy lata w celi mógł spędzić mężczyzna, który podczas domowej awantury i interwencji policji, był agresywny i wulgarny w stosunku do funkcjonariuszy. Pijanego i rozjuszonego osobnika obezwładniono i zamknięto w policyjnym areszcie. Kiedy wytrzeźwiał, poddał się dobrowolnie karze.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Policjanci interweniowali po telefonie kobiety, która obawiała się agresji ze strony pijanego męża. Ten bił swoją żonę i wyzywał ją.

Na widok policjantów 31-letni mężczyzna dostał ataku furii. - Był wulgarny i rzucał się do nich do bicia. Po krótkiej szarpaninie agresor został obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2 promile – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska.

Za naruszenie nietykalności cielesnej i znieważenie funkcjonariuszy grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna, kiedy wytrzeźwiał, poddał się dobrowolnie uzgodnionej z prokuratorem karze w wymiarze 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata, 1000 zł grzywny oraz obowiązkowi powstrzymania się od nadużywania alkoholu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group