Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 16 października
Imieniny: Gerarda, Gawła
Czytających: 9577
Zalogowanych: 86
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Ulica w Bukowcu do remontu

Poniedziałek, 25 czerwca 2018, 6:42
Aktualizacja: Wtorek, 26 czerwca 2018, 6:27
Autor: WAC
Region: Ulica w Bukowcu do remontu
Fot. UG Mysłakowice
Za około 400 tysięcy złotych Urząd Gminy Mysłakowice wyremontuje ul. Robotniczą w Bukowcu. Wkrótce zostanie wyłoniony wykonawca inwestycji.

Większość z kwoty jaka zostanie wydana na remont drogi samorząd otrzymał z puli Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, przeznaczonej na usuwanie skutków klęsk żywiołowych

Znajdująca się w pobliżu Pałacu w Bukowcu ulica Robotnicza ma około 200 metrów długości. Droga biegnie wzdłuż cieku wodnego co sprawia, że w ramach inwestycji oprócz wymiany nawierzchni muszą zostać wykonana odbudowa umocnień brzegowych oraz przepustów. Plan przewiduje też wykonanie zjazdów z ulicy do położonych przy niej posesji.

Sonda

Czy leżałeś kiedykolwiek w szpitalu?

Oddanych
głosów
960
Tak, raz
60%
Tak, jestem tam częstym gościem
25%
Nie, nigdy
15%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Zawał serca? Zrób to by przeżyć, masz 60 minut
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Kultura
Dziś premiera książki jeleniogórzanki – kryminału "Fala"
 
Piłka nożna
Łużyce postawiły się faworytowi
 
Aktualności
Karkonosz dla Pasieki Doliny Bobru
 
Ciekawe miejsca
Krzywe Baszty W Górach Izerskich – nieludzką ręką utworzone
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group