Piątek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 5412
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ukradli jej... żółwia. Oddajcie Zośkę!

Czwartek, 16 czerwca 2011, 7:58
Aktualizacja: Piątek, 17 czerwca 2011, 8:46
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Ukradli jej... żółwia. Oddajcie Zośkę!
Fot. Petr
Alicja Dusińska, właścicielka jeleniogórskiego Orient Expressu oraz Karkonoskiego Salonu Sztuki bardzo ubolewa po stracie jednego z żółwi wodnych, które zamieszkują w fontannie Sali Ogrodowej w lokalu w dawnym budynku dworca PKP.

Choć temat ten traktujemy trochę z przymrużeniem oka, a przy tym mniemamy, że i Państwo potraktujecie go tak samo, nie mogliśmy nie zareagować na apel właścicielki Orient Expressu i Karkonoskiego Salonu Sztuki – Alicji Dusińskiej do osoby zarejestrowanej przez monitoring w lokalu, która dnia 27 maja 2011 po młodzieżowym koncercie muzycznym ukradła żółwia z fontanny w Sali Ogrodowej.

– Wiem, że była to młoda osoba, jedna z uczestniczących w koncercie. Zdaję sobie sprawę, że temat ten może wydawać się śmieszny, ale jest on raczej tragikomiczny. No bo do czego to doszło? Żeby kraść żółwia? Po prostu, szkoda mi jednego z mieszkańców naszej fontanny. Pół biedy, jeżeli ktoś, kto go ukradł rzeczywiście będzie się nim opiekował i o to do niego apeluję – mówi nam Alicja Dusińska.

I dodaje: – W innym przypadku, niech go zwyczajnie odda. Obiecuję, że wobec złodzieja nie zostaną wyciągnięte żadne konsekwencje. Niech przyjdzie, włoży go do fontanny, gdzie znów będzie miał świetne warunki do życia. Ekipa z Orient Expressu przymknie na to oko i sprawa załatwiona. Nie chciałabym, by ktoś przerobił „Zośkę” na popielniczkę.

Swoją drogą, o zwrot „Zośki” apelują również muzycy, którzy wzięli udział w koncercie 27 maja w Orient Expressie. – Oddajcie żółwia pani Alicji! Niech będzie wśród swoich – mówi „Dudi” z jeleniogórskiej kapeli Don’t Panic.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (84) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group