Niedziela, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 5829
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ukradli auto z byłego targowiska

Wtorek, 1 kwietnia 2008, 8:52
Aktualizacja: 8:53
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Ukradli auto z byłego targowiska
Fot. TEJO
Teren przy ulicy Kilińskiego, gdzie ma powstać galeria Fokus Park, jest coraz bardziej niebezpiecznym miejscem. W poniedziałek nieznani sprawcy odjechali stąd skradzionym autem.

W poniedziałek po południu właściciel saaba zaparkowanego na terenie byłego targowiska miejskiego nie wrócił swoim autem do domu. Skradli mu je złodzieje. Policja poszukuje samochodu i sprawców.

Ten incydent to przestroga dla innych kierowców, aby nie zostawiać samochodów na tym placu. Nie jest on strzeżony, a w koło kręci się sporo podejrzanych typków, którzy tylko czyhają na okazję.

Tymczasem sprawa budowy galerii handlowej Focus Park utknęła. W tym roku mają zacząć się pierwsze prace. Tymczasem dopiero niedawno wykonano pomiary geologiczne gruntu i nic nie wskazuje na to, aby ktokolwiek zamierzał wbić łopatę pod fundamenty obiektu.

Teren po „Kilińskim” straszy już od ośmiu lat, od kiedy zlikwidowano targowisko. Ciąży na nim fatum: pierwszy inwestor nie wbudowywał obiecanego centrum handlowego Forum. Teraz pod znakiem zapytania stoi powstanie kolejnej inwestycji, choć kierownictwo Fokus Park i miasto zapewniają, że na pewno galeria zostanie zbudowana.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group