Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 7809
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Udany Piknik Strzelecki

Wtorek, 12 listopada 2019, 6:02
Aktualizacja: Środa, 13 listopada 2019, 14:05
Autor: WAC
Jelenia Góra: Udany Piknik Strzelecki
Fot. WAC
Dużym zainteresowaniem cieszył się zorganizowany wczoraj (11.11) przez Jeleniogórskie Towarzystwo Strzeleckie "Strzelec" Rodzinny Piknik Strzelecki & OFFROAD z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

To już kolejna impreza zorganizowana przez założonego w marcu 2017 roku jeleniogórskiego „Strzelca” na jego strzelnicy, zlokalizowanej na dawnym poligonie wojskowym w okolicy ul. Sudeckiej. Tym razem przy organizacji pikniku zjednoczyły swoje siły jego sekcje strzelecka oraz offroad. W programie znalazły się: strzelanie z broni sportowej, strzelanie z broni ostrej bojowej, paintball, strzelanie z wiatrówek, strzelanie z replik broni palnej (ASG), wystawa broni historycznej i współczesnej, jazda samochodami terenowymi, ognisko i kiełbaski.

Chcemy pokazać, że strzelectwo to nie jest jakieś groźne hobby, ale także dobra zabawa – mówi Robert Kardyś z JTS „Strzelec”. - Dzisiejsza frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. W trakcie imprezy prowadzona był akcja charytatywna na rzecz rehabilitacji cierpiącego na dysplazję oskrzelowo-płucną, retinopatię wcześniaczą i padaczkę 10 – letniego Iwo Kudłacika.

Piknik przyciągnął na strzelnicę „Strzelca” liczne grono jeleniogórzan i nie tylko. Przeważały całe rodziny, korzystające z pięknej jesiennej aury, aby aktywnie spędzić Święto Niepodległości

Dobrze, że organizowane są takie imprezy, dzięki którym w wolny dzień ludzie wyciągani są sprzed telewizora - mówi pani Joanna. - Super, że pogoda dopisała. Moje dzieci po raz pierwszy miały okazję przejechać się autem terenowym po wertepach. Byłam zaskoczona, że samochodem można wjechać na tak spadzistą ścianę - dodała.

Twoja reakcja na artykuł?

19
70%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
7%
Nudzi
2
7%
Smuci
1
4%
Złości
3
11%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group