Sobota, 27 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Udane eliminacje judoków

Audio

Czytaj na głos

Autor: KED 1 min czytania

Trójka zawodników z sekcji judo Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Sportowego Gwardia wywalczyła awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Zawodnicy Gwardii o prawo startu w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który odbędzie się w dniach 28-29 kwietnia w Opolu, walczyli podczas eliminacji regionu III w Poznaniu. W imprezie udział wzięło 198 zawodników i zawodniczek (roczniki 1991 i 92) reprezentujących dwadzieścia klubów z województw: wielkopolskiego, lubuskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Spośród jeleniogórzan najlepszym wynikiem turnieju może się pochwalić Piotr Płoński, który w kategorii do 60 kilogramów (startowało w niej 19 judoków) zajął pierwsze miejsce, wygrywając swoje walki przez ippon czyli przed czasem. W wadze +90 kg. drugi był Marcin Kusz, zaś w wadze do 55 kg. na trzecim stopniu podium stanął Patryk Pater.

Trenerami całej trójki judoków Gwardii, którzy mają duże szanse na dobry występ w finale OOM w Opolu są: Kazimierz Piecuch i Barbara Matiasz - Płońska

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka