Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 7707
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Ucieczka do szafy konkubiny

Środa, 12 sierpnia 2009, 14:26
Aktualizacja: 14:27
Autor: Ania
Ukrył się we wnęce między szafami, a wcześniej uciekał policji samochodem. Tak zachował się pijany złodziej laptopa, zatrzymany w Kowarach. Mężczyźnie postawiono kilka zarzutów. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Wczoraj po południu kowarscy policjanci postanowili zatrzymać do kontroli drogowej jadący z nadmierną prędkością samochód marki Audi. Kierujący nie zatrzymał się i zaczął uciekać. Po kilku minutach ucieczki stanął przy jednym z budynków i wbiegł do jednego z mieszkań. Za nim udali się policjanci.

Ścigany znikł za drzwiami mieszkania swojej konkubiny, która okłamała policję mówiąc, że nikogo w domu nie było i nikt tam się nie ukrywa. Mundurowi nie uwierzyli jej. Znaleźli złodziejaszka, który wcisnął się we wnękę między dwoma szafami – mówi nadkom. Bogumił Kotowski z KMP w Jeleniej Górze. 37-letni mieszkaniec Kowar został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie, okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dodatkowo podczas przeszukania pojazdu, którym kierował, znaleziono laptopa, skradzionego w Warszawie w 2007 roku. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postawiono mu zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym, przekroczenie prędkości oraz zarzut paserstwa, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

W tym samym czasie inny patrol na terenie Kowar zatrzymał do kontroli drogowej kierującego będącego pod wpływem narkotyków, dodatkowo bez uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group