Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 2703
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tyle zostało z Lidla przy Grunwaldzkiej

Wtorek, 24 maja 2016, 8:12
Aktualizacja: Środa, 25 maja 2016, 9:26
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Tyle zostało z Lidla przy Grunwaldzkiej
Fot. Angelika Grzywacz–Dudek
Od kilku dni trwa wyburzanie sklepu Lidl przy ul. Grunwaldzkiej w Jeleniej Górze. Obiekt został już niemal zrównany z ziemią. Co powstanie na jego miejscu?

Jak mówi kierownik budowy Jacek Szram z firmy Gold 1 z Wałbrzycha, do października powstanie tu nowoczesny budynek tego samego inwestora.

- Jak będzie wyglądał nowy budynek Lidla, można zobaczyć na wizualizacji zamieszczonej na ogrodzeniu placu budowy, a nowością dla klientów będzie m.in. wyższa witryna, która będzie sięgała do połaci dachu (dotychczas była do połowy ściany), a także brak podwieszanych sufitów, dzięki czemu klienci będą widzieli cały dach – wymienia Jacek Szram. – Powierzchnia handlowa obiektu będzie podobna, ale powstanie więcej pomieszczeń magazynowych i dla personelu – dodaje kierownik budowy.

Przez najbliższe miesiące około 40-osobowa ekipa z Wałbrzycha będzie pracowała nad fundamentami obiektu. Zakończenie prac planowane jest na przełomie września i października. Z nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się, że ponowne otwarcie Lidla ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (43) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group