Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 7765
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Tygodnik Jelonka w kioskach od wtorku

Niedziela, 30 marca 2008, 15:08
Aktualizacja: Sobota, 6 listopada 2010, 14:45
Autor: RED
Region Jeleniogórski: Tygodnik Jelonka  w kioskach od wtorku
Fot. RED
Z powodu awarii w drukarni, najnowszy 77. numerTygodnika Jelonka ukaże się w kioskach we wtorek, 1 kwietnia. Choć to nie nasza wina, przepraszamy Czytelników za to opóźnienie. A w "Jelonce" przeczytacie:

Zabrały Go góry
Szymona kochali prawie wszyscy. – Miał zawsze mnóstwo ciekawych pomysłów – mówią jego przyjaciele. Kim był młodzieniec, tragicznie zmarł w górach?

Państwowe nie tuczy
Samochody służbowe, ekskluzywne gabinety – na takie luksusy pozwalali sobie członkowie zarządu Jeleniogórskich Elektrowni Wodnych. Prezes i dyrektor spółki zostali odwołani tuż przed świętami.

Rogami po chmurach
Wieża widokowa na Wzgórzu Krzywoustego to za mało dla Jeleniej Góry. Symbolem miasta stanie się obiekt znacznie wyższy, masywniejszy i bardziej monumentalny. Drapacz chmur, którego zwieńczeniem będzie jeleń, zaprojektują w stolicy Karkonoszy czescy architekci.

Brudna gra
– Zostaliśmy wciągnięci w bagno – komentuje Bogumił Z., jeden z dwóch policjantów oskarżonych o zbieranie haków na prokuratora. – Zrobiono z tego aferę na całą Polskę, a nikt nie słuchał naszych argumentów.
Co ma do powiedzenia?

Charytatywny gang
Sprowadzali do Jeleniej Góry amfetaminę, kokainę, tabletki ekstazy. I – jak zeznali – nic na tym nie zarobili. Jeździli po prochy, bo bali się odmówić swojemu szefowi.

Ostre rockowisko
Obszerna fotorelacja z finału Ligi Rocka.

Nie kradnij nas
Co się stało z Dianą? Przez kilkadziesiąt lat była ozdobą budynku przy ulicy Wolności. Od czasów, kiedy przed 1945 rokiem powstawał tam likier Staniszowianka (“Echt Stonsdorfer”), po lata PRL, gdy w budynku działało przedsiębiorstwo budowlane. Potem znikła. Nikt nie wie, kiedy i jak.

Muszą łamać prawo
Wyremontowana droga krajowa nr 3 to bubel – mówią mieszkańcy Radomierza. Większość z nich nie może wyjechać z domu w stronę Jeleniej Góry, gdyż na całym odcinku jest podwójna linia ciągła. – Farsa, jak u Barei – mówią ludzie.

Czarodziejka migawka
Zobacz do szuflady. Może pośród różnych szpargałów znajdziesz skarby, którymi w sposób szczególny upamiętnisz jubileusz naszego miasta? Poszukaj zdjęć, które dokumentują twoją i jego historię. Zapraszamy Czytelników do naszej akcji.

(Nie)wierne śluby
Dziesiątki par, które składały sobie małżeńską przysięgę na zawsze przed ołtarzem lub urzędnikiem, niezbyt długo dotrzymują słowa. Mit miłości do grobowej deski pryska jak bańka mydlana. Dlaczego tak się dzieje? Czy można unieważnić zawarte małżeństwo?

W numerze ponadto:
– porcja rozmaitości
– poradnik Jelonki i poradnik medyczny
– 700 ogłoszeń drobnych
– dwie strony sportu
– Jelonka wczoraj

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1162
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group